Архив блога

Як обрати перевізника?

Щоб переїзд не був для вас гіршим від пожежі, скористайтеся послугами перевізників вантажів. Врахуйте, який обсяг вантажу, що цінне, крихке, громіздке, важке. Буває так, що для переїзду необхідно замовити не один, а кілька автомобілів. Або краще одне авто, але на триваліший термін. Зорієнтуватися вам допоможуть наші поради.

Читать далее »

Чи потрібен техогляд для авто

Для того, щоб ваш автомобіль завжди був у русі і тішив вас, а не засмучував дрібними неприємностями та несправностями, потрібно дотримуватися важливих правил його експлуатації і не забувати проходити техогляд.

 

Читать далее »

Вибираємо автошколу

Важко сьогодні знайти пішохода, який би не плекав мрію про покупку власного авто. Правда, щоб долучитися до водійського братерства, замало придбати автомобіль. Необхідно ще й отримати посвідчення водія. І якщо ви прийняли таке рішення, вам необхідно вибрати хорошу автошколу.

 

Читать далее »

Покумаем авто «с пробегом»

Даже кризис не останавливает увеличение количества машин на душу населения. Хотя он заставляет все больше людей обратить внимание именно на подержанные автомобили. Где же и как можно приобрести авто с пробегом? Читать далее »

Догляд за авто після зими

Справжня українська зима та "наші" дороги – дуже не просте випробування для Вашого автомобіля. Тому з настанням тепла обов’язковим є проведення окремого комплексу «весняних профілактичних заходів». Це допоможе привести авто у норму після зими, трохи «підлікувати» його та «налаштувати» на новий сезон.

Читать далее »

Советы по мойке автомобиля зимой

Говорят, что у чистого автомобиля и мощность выше, и бежит он быстрее…

Как обычно моют машину зимой? Берут ведро, наливают в него горячую воду, насыпают туда стиральный порошок, захватывают тряпку и идут на улицу. Быстро, пока вода не остыла, моют машину, приносят еще горячей воды, смывают пену, и порядок – автомобиль помыт. Если хватит воды, и колесные диски можно захватить.

Читать далее »

У здоровому тілі – здоровий дух: відвідуємо лазню!

 

Усі ми чули і знаємо про користь лазні. Адже це, у першу чергу, чистота, душевна рівновага, міцне здоров’я, емоційний відпочинок. Після лазні людина перебуває у прекрасному настрої, з ясними та світлими думками, які позитивно впливають на повсякденні справи та турботи. Звичай відвідування лазні прийшов до нас з давніх часів. І вже тоді лікарі помітили позитивний ефект від банних процедур.

 

Читать далее »

Світло в тумані

Туман і протитуманні фари — як дощ і двірники: вічні непримиренні суперники. Але якщо методи боротьби з дощем зрозумілі, то з туманом — не до кінця.

Останнім часом міста все більше стають схожими на одне з міст Туманного Альбіону, де, як і в нас, тумани постійне і звичне явище. Можливо тому «протитуманники» на автомобілях  зустрічаються досить часто і вже стали свого роду елементом зовнішності машини. Різноманітних розмірів, кольорів та форм, вони прикрашають або спотворюють (залежить від смаку власника) автомобілі різних марок, від "Запорожця" до "Джипу".

Читать далее »

Гумове «взуття»

колесо

Зимовий сезон для водія – це підготовка машини до несприятливих умов експлуатації і тому одним з основних заходів при підготовці автомобіля до зими є установка зимових покришок.

 

Універсальних зимових шин, які забезпечують високі показники за будь-яких умов руху, не існує. Тому при виборі покришок необхідно враховувати різноманітні фактори: регіон проживання, спосіб руху тощо.

 

Умовно зимові шини поділяються на декілька груп: за типом гуми бувають шиповані та фрикційні (нешиповані) шини; за малюнком протектора — «північні» та «європейські». Гума кожної групи характеризується певними властивостями в конкретних умовах.

Читать далее »

Чем пахнет ваш автомобиль?

 

Допустим, вы решили побороть надоедливый запах в салоне своего авто. Для начала проанализируйте, от чего вы хотите избавиться. Надоел запах резины, исходящий от новых дешевых ковриков? Может, купить что-нибудь более приличное? Смущает табачный дух, пропитавший обивку? Имеет смысл разориться на химчистку. К чему это мы? Да к тому, что покупка «елочки» — не всегда оптимальное решение проблемы. Самая сложная задача — подобрать аромат с определенным действием на психику. Разные запахи способствуют концентрации внимания, снятию стресса, расслаблению, могут отвлекать, создавать дискомфорт, раздражать. Понаблюдайте за собой. Вы были «на нервах», но сели в машину и успокоились? Значит, аромат выбран верно. Доверять ли тому, что написано на этикетке, сулящей «активизацию работы мозга» или «снятие усталости»?

Читать далее »