Архив блога

Готуємось до школи разом

Якщо вашій дитині вже виповнилось 3 роки, ви неодмінно починаєте думати, як підготувати її до школи. Адже вимоги до знань дітей у навчальних закладах постійно зростають. Практика засвідчує, що мінімум труднощів мають ті учні, які ще до школи мали високий рівень розвитку. Цього рівня можна досягти за допомогою різноманітних дошкільних курсів нашого міста.

Читать далее »

Коли радіє «наша радість».

Думки батьків про дитячі подарунки

Немає потреби нагадувати, що діти – це наша радість, наше майбутнє, одне слово – нащадки, а піклуватися про майбутнє потрібно вже зараз.

 

Діти мають бути щасливими, для цього мами, татусі, бабусі та безліч інших родичів готові на все. Але недарма жартують: «Діти кажуть, що більш за все у світі люблять батьків, а насправді – цукерки та морозиво». Це означає, що світ дитини без подарунків може стати сірим та непривабливим. Тож, розфарбуємо його разом у святкові кольори. Вибір товарів, які претендують на звання подарунку, може вражати, а може залишати у розпачі – що, все ж таки, узяти? Насамперед, слід зауважити, що подарунок повинен подобатися дитині! Це тільки здається очевидним, а насправді, батьки найчастіше орієнтуються на свої смаки та уподобання. З оглядом на досвід тих, хто вже неодноразово намагався створити справжнє свято дитині шляхом покупки дотепного подарунку, візьмемо до уваги деякі рекомендації. Ось, наприклад, як може залежати вибір подарунка від віку вашої дитини.

Читать далее »