Архив блога

Чим захистити своє майно

 В нинішній час, коли багато людей вважають за краще зберігати кошти готівкою, а домофони, консьєржки та сейфи вдома не можуть гарантувати стовідсоткового збереження житла від стороннього втручання, спеціалісти радять скористатися системами сигналізацій та послугами пультів централізованої охорони.

 

Читать далее »

Охоронні агентства – крок до спокою та захищеності

Сьогодні проблема забезпечення майна та особистої безпеки стоїть дуже гостро. Адже у повсякденному житті ми постійно піддаємося великій кількості ризиків та небезпечних ситуацій. Неприємні ситуації можуть чекати нас на роботі, на вулиці і навіть удома. А напередодні новорічних свят, коли багато українців від’їжджають святкувати до родичів, у теплі краї чи просто йдуть у гості у новорічну ніч – необхідно поставитися до захисту свого майна вкрай серйозно. А допомогти Вам у цьому зможуть охоронні агентства – надійні помічники, яким Ви зможете без вагань довірити свою квартиру чи будинок.

Читать далее »

Правила поведінки населення при пожежах

«Завжди є загроза виникнення пожежі. Ці заходи дозволять вам правильно діяти під час надзвичайної ситуації».

Читать далее »

Правила поведінки при загрозі аварій на мережах газозабезпечення

«Завжди є загроза виникнення аварій на мережах газозабезпечення. Ці заходи дозволять вам правильно діяти під час надзвичайної ситуації».

Читать далее »

Правила поведінки при загрозі ураження парами ртуті

«Завжди є загроза ураження парами ртуті. Ці заходи дозволять вам правильно діяти під час надзвичайної ситуації».

Читать далее »

Правила поведінки в осередку інфекційних захворювань

«Завжди є загроза зараження інфекційними захворюваннями. Ці заходи дозволять вам правильно діяти під час надзвичайної ситуації».

Читать далее »