Архив блога

Ювелірна мода цього сезону

Вважається, що найкращим подарунком жінкам є коштовності. Але перш ніж їх придбати, варто дізнатися про деякі тонкощі ювелірних виробів, а також — про останні модні тенденції.  

 

Читать далее »

Розпродаж – як багато в цьому слові…

 Дні летять, ось уже й більша частина літа позаду, а це значить, що сезон акцій та знижок саме у розпалі. Сьогодні майже кожен другий  став справжнім мисливцем розпродажів.

Читать далее »

Переваги та недоліки інтернет-шопінгу

Нині в електронних магазинах можна легко придбати все або майже все: побутову та комп’ютерну техніку, телефони, одяг і взуття, навіть продукти із супермаркету. Молодь частіше здійснює інтернет-купівлі, але і загалом кількість покупців віртуальних магазинів зростає з космічною швидкістю. Цьому сприяє наявність значної кількості переваг для клієнтів.

Читать далее »

Зимові розпродажі: прийти, побачити, придбати

Більшість магазинів одягу та взуття традиційно закінчують зимовий сезон грандіозним розпродажем теплих речей. Потрапити під лютневий снігопад цін дуже просто – достатньо пробігтися улюбленими відділами торгових центрів і відчути себе мисливцем за «дорослими» знижками. Потішитися приємною покупкою за розумну ціну наприкінці холодної зими – це саме те, що потрібно для чудового настрою.

Читать далее »