Архив блога

Барбекю для гурманів

Сьогодні ми ропонуємо спробувати урізноманітнити свій відпочинок і приготувати барбекю. Тим паче, що пристосувань для такого способу проведення вікенду нині у магазинах продають вдосталь.

Читать далее »

Время покупать велосипед

Первое и самое важное, что нужно сделать при выборе велосипеда, — определиться для каких условий и целей Вы его приобретаете. Все современные велосипеды условно можно разделить на следующие группы по назначению: горные, шоссейные, гибриды, городские и трюковые.

Читать далее »

Якщо під час відпочинку виникли проблеми

Плануючи відпочинок за кордоном, ми намагаємось усе передбачити заздалегідь. Але яка-небудь не залежна від нас неприємність все-таки може зіпсувати відпустку.

Читать далее »

Школьный выпускной. Где? Как? И сколько?

Выпускной вечер — одно из тех событий, к которому начинают готовиться заблаговременно.

Читать далее »

Йдемо на пікнік — до Дніпра

Через спеку не хочеться нічого робити, а в городян тільки й думок що про відпочинок. От тільки ліси нині закриті на замок — туди ходити не варто через імовірність виникнення пожеж. Але ж є Дніпро! Тож гайда до води — на пікнік.

Читать далее »

Бассейн — это не роскошь. Это – удовольствие

Стационарные (от 5000 грн.) Самые прочные и долговечные бассейны, их монтаж производиться в заранее вырытый котлован, занимает всего около 10 дней. Современные чаши таких бассейнов делают из пластика. Вода здесь проходить замкнутый цикл циркуляции и постоянно фильтруется. Бассейн прост в уборке и позволяет сэкономить на химии, которую обычно добавляют в воду.

Читать далее »

Выездная аптечка, всегда с собой!

С наступлением теплых дней, сердце просится за город, на свежий воздух. Сборы на дачу или шашлыки обычно проходят быстро и сумбурно. Важно не забыть теплые вещи, резиновые сапоги, средство от комаров, шампуры, рассаду. И часто забывается такая важная и необходимая вещь – аптечка.

 

Читать далее »

Wi-Fi: Інтернет без дротів

Сьогодні на території України Wi-Fi не є "диковинкою", і присутній у багатьох кав’ярнях, ресторанах та інших місцях відпочинку, де може виникнути потреба терміново перевірити електронну пошту. Про те, що таке Wi-Fi і як його “приручити” та зробити “домашнім”, дізнаєтеся далі.

Читать далее »

Відкриття дачного сезону: обираємо насіння, розсаду, саджанці

Щойно весна дарує нам перші по-справжньому теплі дні, у дачників-любителів з’являється купа приємних клопотів. І насіння обрати треба, і розсаду, і про сад не забути. Добір якісних посадкових матеріалів є одним з найважливіших завдань. Адже тільки правильно обравши їх, можна сподіватися на чудовий врожай восени.

Читать далее »

«Не життя, а Масляна»

Масляна (Масниця, Сиропусний тиждень, Сирна неділя, Бабське свято) – традиційне свято, яким проводжають зиму. Походить воно ще з язичництва, нині ж християни святкують його протягом тижня перед Великим постом. Увесь тиждень заведено веселитися, відвідувати родичів та друзів, запрошувати у гості до себе та частувати млинцями й варениками. Бо вважається, якщо людина проведе Масляний тиждень невдало та нудно, то не буде їй успіху у справах протягом усього року.

 

Читать далее »