Архив блога

Дім із профільованого брусу: гладенький та гарненький

Один із найпоширеніших типів дерев'яних будинків дім із профільованого брусу. Його, зазвичай, обирають люди, яким імпонує естетика рівних стін (а не "круглих", як у будинках з оциліндрованого брусу). Крім того, у профільованого брусу є ще дуже багато переваг:

Читать далее »

Замітка

Давньогрецький філософ Діоген, як вважає більшість, мешкав у бочці, при цьому демонструючи, що людина  може бути щасливою  не маючи власного будинку. Насправді ж Діоген не міг жити   в бочці, тому що древнім грекам вона була просто невідома. Пристановищем філософові служила глиняна посудина  — піфос. Саме такі посудини  були знайдені під час археологічних розкопок.

Интегрированные системы управления дома.

«Умный» дом, экономия, уют, безопасность… – все эти определения характеризуют электронную систему управления инженерным оборудованием здания, которая обеспечивает людям, живущим и работающим в «интеллектуальном здании», новое качество жизни. 

Сегодня технологии «интеллектуального здания» становятся все более востребованными в России. Системы «интеллектуального здания» позволяют создать условия экономичного, комфортного и безопасного пребывания в помещениях любого назначения, будь то промышленное предприятие, торговый центр, банк, офис, спортивный или развлекательный комплекс, жилое здание, коттедж и т. д. Читать далее »

13 заповедей успешного арендатора

При заключении договора, в котором предусмотрен задаток, стоит учесть, что если по вине арендодателя договор аренды заключен не будет, задаток нужно будет возвращать в двойном размере. Читать далее »

Дерев’яний будинок: зауваги щодо будівництва

Коли набридає жити у гамірному місті і слухати, як сусіди вкотре роблять ремонт чи, що ще гірше, – гучно сваряться, виникає шалене бажання побудувати власний будинок. Якщо це вам по кишені, то втілюйте мрію в життя. І зауважте: найкращий будинок – справжній будинок. Маю на увазі – дім із дерева, який не лише довговічний та має бездоганний зовнішній вигляд, а й абсолютно надійний. Маєте щодо цього бодай якісь сумніви? Тоді ось вам кілька зауваг, які запевнять у високій якості та оптимальності дерев’яних конструкцій.

Читать далее »

Вибираючи житло – вибираєте сусідів!

Найчастіше, вибираючи житло, ми уважно досліджуємо сам будинок, під'їзд, закидаючи голову, розглядаємо свої вікна на п'ятому поверсі. Різноманітні посібники по оцінці майбутньої квартири розповідають, як оцінити її переваги й недоліки. Однак є одна вада, що не побачити неозброєним поглядом – про нього ви довідаєтеся тільки після в'їзду в нову квартиру. Це сусіди! Читать далее »