Архив блога

Спорт – лучшее лекарство для раскрытия внутренних резервов

32Когда половина офиса ушла в отпуск, а каждый оставшийся вынужден выполнять обязанности за троих, спорт – лучшее лекарство для раскрытия внутренних резервов, восстановления энергии и снятия стресса.

Ни для кого не секрет, что физические упражнения всегда улучшают настроение. Если у вас депрессия, они снимут ее, если вы чувствуете себя хорошо, они придадут вам дополнительных душевных сил.

Читать далее »

Аутсорсинг: переваги та недоліки.

Аутсорсинг (від англійського “outsourcing”) — це передача компанією неосновниx бізнес-процесів стороннім виконавцям на умовах субпідряду. Найчастіше мається на увазі IT-аутсорсинг, тобто аутсорсинг інформаційних технологій, зокрема робіт зі створення та супроводу програмних продуктів.

Читать далее »

Рекомендации по организации уборки в офисах.

Когда Вы проводите ремонт или реконструкцию помещений под офис, следует подумать о некоторых особенностях его последующей уборки:

Читать далее »

Деякі нюанси складання резюме

резюме

У процесі пошуку роботи виникає періодична необхідність розповісти про свої можливості та бажання в документі, що зветься «резюме». Слово «резюме» в дослівному перекладі означає «хід життя», а в сучасному розумінні – це документ, який складається для того, щоб надати потенційному роботодавцю коротку, позитивну і достовірну інформацію про передбачуваного кандидата на вільне місце та служить підставою для запрошення на співбесіду.

 

Найважливішим принципом написання резюме повинно стати розуміння простого і очевидного факту: для кожної людини найбільш важливим є те, що стосується її самої. Тому, звертаючись до роботодавця, Ви повинні підкреслювати не те, що Ви хочете отримати або що Вас цікавить особисто – це Ваші проблеми, а те, що Ви можете запропонувати йому, чим Ви можете і хочете бути корисні фірмі, чому саме  ви є підходящим кандидатом на заміщення даної вакансії.

Читать далее »

Успішний пошук роботи – це легко!

работа

Безумовно, для того, щоб отримати цікаву і престижну роботу, необхідно буде як слід попрацювати. У першу чергу варто розуміти, що пошук роботи – це також робота. Пам’ятайте, що це доволі складний, трудомісткий і відповідальний процес, тому підходити до нього треба вкрай серйозно. Чим більше інформації Ви матимете, тим більше Ви отримаєте пропозицій і тим більше у Вас шансів отримати саме ту роботу, яку шукаєте. Тож Ваша головна задача – використати максимальну кількість способів під час пошуку роботи.

Читать далее »

Ідемо на «лікарняний»

Хвороба може зненацька застати кожного з нас, тому час нагадати нашим читачам, як правильно оформити лікарняний листок.

 

Якщо ви занедужали й відчуваєте, що це надовго, то, безумовно, потрібно брати лікарняний. Це ваше право регламентує ст. 35 Закону України "Про загальнообов'язкове державне страхування у зв'язку з тимчасовою втратою працездатності". Відповідно до цієї статті, на час хвороби заробітна плата працівникові однаково нараховується.

 

Але ви не можете самостійно вирішувати, чи потрібний при вашому захворюванні лікарняний лист чи ні, це право лікаря. Який саме спеціаліст випише лікарняний, залежить від того, на що ви скаржитеся. Якщо ви, підхопивши легку застуду, вирішили похворіти всерйоз і відразу одержати маленьку "відпустку", не сподівайтеся на милість лікаря. При цьому більше чим на 5 днів лікарняний аркуш не дають. Після закінчення цих п'яти днів хворого ще раз оглядають і вже залежно від аналізів можуть продовжити лікарняний. Певних критеріїв для видачі лікарняного аркуша також немає — лікар дивиться на стан хворого й уже після цього робить свій висновок.

Читать далее »

Інтелектуальна література для бізнесу

 

Актуальні бізнес-книги – це хороша альтернатива курсам та тренінгам, що дорого коштують.

Сьогодні провідні компанії все частіше організовують для своїх співробітників корпоративні бібліотеки. Такий сервіс — не просто модна тенденція. Адже керівники компаній та співробітники HR-служб розуміють, що бібліотека – це одна з найефективніших форм мотивації персоналу. З одного боку співробітники вдячні своїй компанії за те, що їм не доводиться бігати по книжкових крамницях та купувати літературу за власні кошти, вдячні за те що, їм надається унікальна можливість зростати професійно, підвищувати свій потенціал – відтак вони цінують своє місце, і по друге, зрештою, вони знаходять, щось нове у своїй роботі і намагаються привнести щось оригінальне, сучасне, креативне, що безсумнівно відображається на показниках та досягненнях підприємства.

Читать далее »

Замітка

 

Якийсь час майбутній президент Америки Лінкольн працював стрілочником. А нинішній президент Мексики Фокс — водієм вантажівки «Кока-Кола».

 

17-го президента Америки Ендрю Джонсона (1865-69 рр.) читати навчила дружина.

 

У США долари називають "грінбеками" (greenbacks), тобто "зеленими спинками". Це прізвисько походить від назви безвідсоткових векселів з оплатою по пред'явленню, зворотний бік яких був зеленим. Ці векселі були випущені в Сполучених Штатах у 1861 році під час Громадянської війни.