Архив блога

Готуємось до школи разом

Якщо вашій дитині вже виповнилось 3 роки, ви неодмінно починаєте думати, як підготувати її до школи. Адже вимоги до знань дітей у навчальних закладах постійно зростають. Практика засвідчує, що мінімум труднощів мають ті учні, які ще до школи мали високий рівень розвитку. Цього рівня можна досягти за допомогою різноманітних дошкільних курсів нашого міста.

Читать далее »

Деякі нюанси складання резюме

резюме

У процесі пошуку роботи виникає періодична необхідність розповісти про свої можливості та бажання в документі, що зветься «резюме». Слово «резюме» в дослівному перекладі означає «хід життя», а в сучасному розумінні – це документ, який складається для того, щоб надати потенційному роботодавцю коротку, позитивну і достовірну інформацію про передбачуваного кандидата на вільне місце та служить підставою для запрошення на співбесіду.

 

Найважливішим принципом написання резюме повинно стати розуміння простого і очевидного факту: для кожної людини найбільш важливим є те, що стосується її самої. Тому, звертаючись до роботодавця, Ви повинні підкреслювати не те, що Ви хочете отримати або що Вас цікавить особисто – це Ваші проблеми, а те, що Ви можете запропонувати йому, чим Ви можете і хочете бути корисні фірмі, чому саме  ви є підходящим кандидатом на заміщення даної вакансії.

Читать далее »

Замітка

Колір  неба  можна перемінити  змінивши масу атмосфери. Якщо збільшити її в 5 разів, небо  стане оранжево-жовтим, а під час сходу  і заходу світил просто не буде видно через щільну масу повітря перед ними. 

Інтелектуальна література для бізнесу

 

Актуальні бізнес-книги – це хороша альтернатива курсам та тренінгам, що дорого коштують.

Сьогодні провідні компанії все частіше організовують для своїх співробітників корпоративні бібліотеки. Такий сервіс — не просто модна тенденція. Адже керівники компаній та співробітники HR-служб розуміють, що бібліотека – це одна з найефективніших форм мотивації персоналу. З одного боку співробітники вдячні своїй компанії за те, що їм не доводиться бігати по книжкових крамницях та купувати літературу за власні кошти, вдячні за те що, їм надається унікальна можливість зростати професійно, підвищувати свій потенціал – відтак вони цінують своє місце, і по друге, зрештою, вони знаходять, щось нове у своїй роботі і намагаються привнести щось оригінальне, сучасне, креативне, що безсумнівно відображається на показниках та досягненнях підприємства.

Читать далее »

Замітка

 

Якийсь час майбутній президент Америки Лінкольн працював стрілочником. А нинішній президент Мексики Фокс — водієм вантажівки «Кока-Кола».

 

17-го президента Америки Ендрю Джонсона (1865-69 рр.) читати навчила дружина.

 

У США долари називають "грінбеками" (greenbacks), тобто "зеленими спинками". Це прізвисько походить від назви безвідсоткових векселів з оплатою по пред'явленню, зворотний бік яких був зеленим. Ці векселі були випущені в Сполучених Штатах у 1861 році під час Громадянської війни.