Архив блога

Весняні паразити

Весна завдає клопотів власникам домашніх тварин. Якщо у вас є песик чи кіт, подбайте про те, щоб захистити їх від паразитів. Що для цього потрібно знати і робити — ми розповімо.

 

Читать далее »

Догляд за домашніми улюбленцями, стрижка кошек

Якщо у вас є чотириногий друг, ви вже знаєте, скільки радості і щастя він може принести. У той же час, утримання собаки, кішки чи іншої домашньої тварини – справа відповідальна і непроста.

Догляд за домашніми тваринами вимагає неабиякої уваги. Усі ми бажаємо отримувати насолоду і задоволення від спілкування з нашими домашніми улюбленцями. Проте не всі усвідомлюють, що тварина – це не просто пухнаста м'яка іграшка. Про неї необхідно піклуватися і стежити за її здоров'ям постійно.

Найголовнішими пунктами, що входять у поняття догляду за тваринами, є прості гігієнічні процедури і правильне харчування. До гігієнічних процедур належать: купання, обробка протиблошиними засобами, чистка від глистів та кліщів, стрижка тощо. Тож розглянемо кожну процедуру більш детально.

Читать далее »

Анималотерапия или «лечение животными»

животные

Сегодня мы поговорим об анималотерапии, то есть о благотворном, лечебном воздействии животных на человека, а именно собак и кошек — на их владельцев.

 

Первым претендентом на роль домашнего "лекаря" можно по праву назвать собаку. Во-первых, она — символ наступившего 2006 года. Во-вторых, была одомашнена человеком намного раньше, чем любое другое животное.

 

За сотни тысяч лет совместного существования собаки стали не только самыми надежными и незаменимыми помощниками на охоте или в домашнем хозяйстве, но и верными, преданными друзьями на всю жизнь. А присутствие в доме четвероногого друга может послужить естественным успокоительным средством для любителя собак, снизить давление крови и ослабить другие реакции на стресс. С помощью исследований было доказано, что люди, перенесшие инфаркт, реже становятся жертвами второго инфаркта, если имеют дома собаку или кошку. Оказалось, что роль этих животных в выздоровлении даже выше, чем роль любящей семьи пациента.

Читать далее »