Архив блога

Бережіть голову змолоду…

 

Зима наполегливо насувається на всіх нас. Тому вже саме час подумати про купівлю теплих зимових аксесуарів, які допоможуть уберегтися від застуд. Що пропонує нам  ринок товарів, читайте далі…    

 

„Голова  в холоді, шлунок у голоді,  а ноги в теплі” – таким принципом нині користується значна частина жителів нашого міста. Якими лютими не були б морози, багато людей, особливо молодих, нехтує порадами лікарів захищати голову від переохолодження. І даремно, адже її застуда може обернутися серйозним та небезпечним захворюванням, яке доведеться довго й наполегливо лікувати. Тому щоб в осінньо-зимовий період не накоїти лиха самому собі, краще одягатися та захищати себе від підступних холодів.

Читать далее »

Чоловіча білизна – кілька секретів сильної статі

трусы

Така не романтична і банальна для багатьох річ, як чоловіча білизна може виявитися гарним і бажаним подарунком, як для себе самого так і чудовим рішенням для Вашої коханої.

 

Пост-радянські чоловіки, як і у свій час радянські, відразу можуть назвати два види трусів: “сімейні” і “типу плавок”. Класичні “сімейні” традиційно шиються зі строкатих тканин у яку-небудь квіточку. Труси “типу плавок” у середньому виглядають пристойніше, але подумайте самі: хіба це добре, коли всі носять практично однакове спіднє? І це в той час, коли на Заході над створенням колекцій чоловічої білизни працюють такі стовпи моди, як Armani, Versace, Dolce&Gabbana, Ralph Lauren… І чи варто дивуватися тому, що “західна” класифікація того, що прилягає безпосередньо до нижної частини чоловічого тіла, значно різноманітніша “нашої” і нараховує не два типи виробів, а незрівнянно більше!

Читать далее »

Світ хутра та шкіри: як правильно обирати та доглядати

Тепле, м'яке, затишне і, головне, розкішне вбрання, що дозволяє відчувати себе королем або королевою у будь-яку погоду – ось що таке одяг із хутра та шкіри. Перед покупкою шуби чи шкіряного виробу важливо вирішити для себе, скільки грошей Ви можете витратити, якого ефекту хочеться досягти і для якої саме мети купується той чи інший вид верхнього одягу.

 

До придбання шуби варто підійти серйозно. По-перше, це дорога покупка, по-друге, неякісно виготовлена шуба прослужить вам значно менше.

 

Читать далее »

Почему стоит покупать одежду в стоковых магазинах

сток

Слово «сток» происходит от английского stock, что в переводе означает "запас", "хранить на складе". Стоковым товаром может быть не только одежда, но и обувь, бытовые, галантерейные товары, подарки, сувениры, игрушки и др.

 

На витринах стоковых магазинов часто появляются логотипы известных фирм: MEXX, Next, Villa, yoki, Pimkie, Blend, CIMARRON, CAROCHE и других. А возглавляет их малоизвестное английское слово stock. Покупали ли Вы одежду в таком магазине? Это модно? Или, наоборот, умолчим о подобной покупке?

 

Стоковые магазины — это магазины экономкласса, которые появились совсем недавно на рынке. Здесь продается исключительно новая одежда. Стоки всегда есть у любого производителя одежды. Во всем цивилизованном мире этот вид торговли хорошо известен.

Читать далее »

Взуваємося як ми того варті

обувь

Середньостатистичний українець за рік купує 3-4 пари взуття, а американець – 8-12.

 

Загалом, щодо тенденцій взуттєвого ринку, фахівці відзначають, що упродовж останніх 5-6 років "взуттєвий парк" пересічної української сім’ї скоротився в середньому у 1,5 раза. Так, практично щорічно, за підрахунками фахівців, взуттєвий гардероб пересічні українці оновлюють лише на 16-17 %, замість необхідних 38-40 %. Практично не купують взуття пенсіонери, суттєво знизилася купівельна активність сільського населення.

Так як за вікном вже холодна осінь з відвертими натяками на зиму, у всіх магазинах переважає взуття осінньо-зимового сезону. Одні з обов’язкових умов такого взуття (крім зручності, надійності, якісності та безпечності) – воно повинно бути теплим та не промокати.

Читать далее »

Замітка

 

У Середні віки наявність рукавичок поряд із практичним мала також і символічне значення. Іменем королівської рукавички вершилося правосуддя. Рукавичку одержували  лицарі при посвяті, єпископи — при введенні до сану, городяни — як знак дарованих їм  привілеїв. Кинута рукавичка означала виклик, а подарована дамою говорила про особливу  прихильність її власниці до кавалера.