Архив блога

Ювелірна мода цього сезону

Вважається, що найкращим подарунком жінкам є коштовності. Але перш ніж їх придбати, варто дізнатися про деякі тонкощі ювелірних виробів, а також — про останні модні тенденції.  

 

Читать далее »

Розпродаж – як багато в цьому слові…

 Дні летять, ось уже й більша частина літа позаду, а це значить, що сезон акцій та знижок саме у розпалі. Сьогодні майже кожен другий  став справжнім мисливцем розпродажів.

Читать далее »

Де купити велосипед?

Велика кількість доріг і дороговизна проїзду на суспільному транспорті — змусили людей давно пересісти на велосипеди, щоб дістатися до роботи, дачі і т. п. самостійно та безкоштовно. Сьогодні велосипеди можна зустріти на ринку, у гіпермаркетах, магазинах спортивних товарів, замовити через Інтернет тощо. Проте придбання цього виду транспорту, залежно від точки продажу, має свої переваги та недоліки.

Читать далее »

Выбираем сумку для ноутбука

Если ноутбук ваш постоянный спутник, то без чехла, надежно защищающего его от солнца, влаги и механических повреждений, вам не обойтись.

Читать далее »

Подарунок шанувальникам мобільних телефонів

Свято наближається, а Ви ще не можете визначитися з подарунком?
Але точно знаєте, що мобільний телефон займає особливе місце в житті близької Вам людини? Тоді мобільні аксесуари – якраз те, що їй треба!

Аксесуари, як і інші необхідні дріб'язки, грають у нашому житті не останню роль. Сумку до чобіт, шарфик до сумки, капелюх до шарфика, ремінь до черевиків, запальничку під колір очей — складно й цікаво підбирати всі ці речі. Мобільні телефони щільно увійшли в наше життя, уже складно уявити себе без «засобу зв'язку» у кишеньці, сумці, на шиї. Ми переживаємо, коли телефон не дзвонить, вертаємося, якщо забули його взяти, божеволіємо, якщо його вкрали. Саме для збереження телефону в цілості, зручності використання й просто «радості для» придумані мобільні аксесуари. До них можна віднести й зарядні пристрої, і чохли, і сумочки, і брелоки-шнурочки, і наклейки-голограми та багато іншого. Що ж можна подарувати цінителям мобільних телефонів на Новий рік?

 

Читать далее »

«Раз, два, три, – ялиночко, гори!»

Чи можна сьогодні уявити новорічну ялинку без прикрас? Звісно, ні. Саме з нею пов’язані наші дитячі спогади про шкільні хороводи, яскравість різнокольорових вогнів, і, звісно, довгоочікуваний момент розкриття таємниці того, що приготували під ялинку наші близькі. Навіть процес прикрашання «зеленої красуні» є чи не найприємнішим моментом приготування до Нового року. Більше того, – нещодавно з’явилася справжня мода на новорічні іграшки.

Читать далее »

Світло в тумані

Туман і протитуманні фари — як дощ і двірники: вічні непримиренні суперники. Але якщо методи боротьби з дощем зрозумілі, то з туманом — не до кінця.

Останнім часом міста все більше стають схожими на одне з міст Туманного Альбіону, де, як і в нас, тумани постійне і звичне явище. Можливо тому «протитуманники» на автомобілях  зустрічаються досить часто і вже стали свого роду елементом зовнішності машини. Різноманітних розмірів, кольорів та форм, вони прикрашають або спотворюють (залежить від смаку власника) автомобілі різних марок, від "Запорожця" до "Джипу".

Читать далее »

Спокійний сон подарує… матрац

матрасКупуючи його, поцікавтесь, що всередині

Від якості нашого сну залежить якість життя. Чи доводилося вам замислюватись над такою аналогією? Мабуть, і не раз, після того, як провели ніч на твердому, незручному ліжку. Нехай же у вашому домі буде справжнє царське ложе з якісним ортопедичним матрацом — зичу цього від душі. Виспитесь як слід, зрозумієте всю доречність побажання.

Читать далее »

Oakley Nanowire новая колекция премиум класса

очки

Если говорить о стиле, то здесь сонцезащитные очки Oаkley не уступают никому — это как раз тот случай, когда технологии и стиль обьединяються, рождая уникальные модели или высокотехнологичные шедевры из титана и уникальными скульптурными оправами.

 

Все модели очков сделаны с применением поляризационных линз с гидрофобным покрытием, то есть они избавляют от бликов в солнечную погоду и легко оттираются от любых загрязнений, даже от химического маркера.

Читать далее »

Подарунок – цифровий фотоапарат

Наближаючись до Нового року, ми не можемо обійти тему новорічних подарунків. Який саме обрати – ось головне передсвяткове питання. Воно споконвічне, але відповідь змінюється в залежності від сучасних потреб людини, якій ви готуєте новорічний сюрприз.

 

Усе старе рано чи пізно замінює більш нове та модернізоване. Так було з телевізорами, комп’ютерами, мобільними телефонами та ще чимало з якими речами. Нині дійшла черга й до фотоапаратів, оскільки плівкові прилади для фотографій помалу відходять у минуле. Це беззаперечна тенденція нинішнього ринку фототоварів. Коли ж цифрові фотоапарати остаточно витіснять плівкові, ми намагалися з’ясувати в цьому матеріалі.

Читать далее »