Архив блога

Спорт – лучшее лекарство для раскрытия внутренних резервов

32Когда половина офиса ушла в отпуск, а каждый оставшийся вынужден выполнять обязанности за троих, спорт – лучшее лекарство для раскрытия внутренних резервов, восстановления энергии и снятия стресса.

Ни для кого не секрет, что физические упражнения всегда улучшают настроение. Если у вас депрессия, они снимут ее, если вы чувствуете себя хорошо, они придадут вам дополнительных душевных сил.

Читать далее »

Школьный выпускной. Где? Как? И сколько?

Выпускной вечер — одно из тех событий, к которому начинают готовиться заблаговременно.

Читать далее »

Йдемо на пікнік — до Дніпра

Через спеку не хочеться нічого робити, а в городян тільки й думок що про відпочинок. От тільки ліси нині закриті на замок — туди ходити не варто через імовірність виникнення пожеж. Але ж є Дніпро! Тож гайда до води — на пікнік.

Читать далее »

Родинне фото – данина моді чи традиція?

Історія завжди поруч із людиною. Чи то у словах казок, чи на настінних розписах чи малюнках. У запахах, спогадах, світлі та тіні. І, звичайно у фотографіях… У фотографіях, зроблених нашими бабусями та дідусями, репортерами та фотографами, нами самими та нашими дітьми.

 

Як багато може розказати про людину його родинний альбом. Адже сімейне фото – це величезне, неосяжне зібрання всіх наших історій, зібраних разом і тому правдивих та незмінних у часі. У когось фотографії наклеєні у хронологічному порядку і супроводжуються детальними підписами подій та людей, які зображені на знімках, а у когось різноманітні фотографії лежать упереміш у старій коробці.

Читать далее »