Архив блога

Снігоприбиральне обладнання

Принцип роботи більшості малих (ручних) снігоприбиральних комбайнів однаковий: двигун приводить в рух шнекоротори, які "захоплюють" сніг всередину машини, звідки він через сніг викидається на певну відстань. На цьому схожість закінчується і починаються відмінності.

Читать далее »

Розпродаж – як багато в цьому слові…

 Дні летять, ось уже й більша частина літа позаду, а це значить, що сезон акцій та знижок саме у розпалі. Сьогодні майже кожен другий  став справжнім мисливцем розпродажів.

Читать далее »

Несколько слов об эффективности рекламы…

Сегодня в арсенале компаний находится множество способов, с помощью которых можно точно и быстро донести до целевой аудитории информацию о предлагаемом товаре: размещение рекламы в прессе, раздача флаеров и листовок, вкладывание их в почтовые ящики и за «дворники» припаркованных автомобилей, расклеивание объявлений на досках и возле подъездов, наружка, Интернет и многое другое.

Читать далее »

Wi-Fi: Інтернет без дротів

Сьогодні на території України Wi-Fi не є "диковинкою", і присутній у багатьох кав’ярнях, ресторанах та інших місцях відпочинку, де може виникнути потреба терміново перевірити електронну пошту. Про те, що таке Wi-Fi і як його “приручити” та зробити “домашнім”, дізнаєтеся далі.

Читать далее »

Віртуальний шопінг: поради для покупців

Найважливіша порада, яку можна дати сучасним покупцям інтернет-магазинів, – користуватися відомими і перевіреними сайтами. Загалом же корисно довідатися якомога більше інформації про електронний магазин і почитати про нього відгуки. Бажано також дізнатися про реєстрацію продавця та місце найближчого сервіс-центру, адже його може просто не виявитися у нашому місті. 

Читать далее »

Традиція вшановувати померлих у поминальні дні

По-різному у народі називають другий тиждень після Великодня: Поминки, Проводи, Гробки, Могилки, Радовниця, Фомина неділя… Але сутність цієї традиції одна – у цей час поминають покійників та впорядковують їх могили. Звичай походить ще з язичницької доби – наші предки вважали, що покійники радіють, коли їх поминають добрим словом та ще й відвідують їхні могили.

Читать далее »

Переваги та недоліки інтернет-шопінгу

Нині в електронних магазинах можна легко придбати все або майже все: побутову та комп’ютерну техніку, телефони, одяг і взуття, навіть продукти із супермаркету. Молодь частіше здійснює інтернет-купівлі, але і загалом кількість покупців віртуальних магазинів зростає з космічною швидкістю. Цьому сприяє наявність значної кількості переваг для клієнтів.

Читать далее »

Приводимо себе у тонус після новорічних свят

Довгоочікувані новорічні свята – це не лише радість та веселощі, але й дуже серйозне випробування для нашої фігури. Адже вони, як правило, супроводжуються щедрим застіллям, перед яким мало хто може встояти. А якщо додати до цього зміну звичного розпорядку дня, безсонні ночі, стає зрозуміло, який сильний стрес отримує організм під час новорічних свят. Та свята минають, смачні страви з'їдаються, а зайві кілограми на стегнах і талії, на жаль, залишаються. Ми запропонуємо Вам декілька варіантів як із найменшими зусиллями провернути себе у форму після свят.

Читать далее »

Как встречать Новый год?

 

Новогодняя мода всегда подстраивается под символ года. Цвет одежды – розовый, красный, белый и черный. Безусловно, приветствуются абрикосовые, персиковые, лососевые и терракотовые оттенки. А вот от преобладания в одежде синих, коричневых и зеленых тонов лучше воздержаться.

Читать далее »

Професійна допомога від клінінгових компаній!

Незабаром Новий рік, а ще так багато всього треба встигнути. Купити подарунки, завершити всі справи на роботі, прикрасити та прибрати оселю… Де знайти вільний час, щоб усе встигнути? Таке питання не раз поставало перед кожним із нас.

 

Саме тому, особливо перед Новим роком і відразу після нього, і користуються великим попитом послуги клінінгових компаній. Адже усім хочеться зустріти і провести Новий рік у чистоті та порядку.

Читать далее »