Обираємо натяжні стелі

Можна накупити шпаклівки та побілки, пообгортати меблі у чохли і спробувати самотужки змоделювати стелю вашої мрії — щоб була рівненька, без тріщинок і сяяла білим (жовтим, синім — то вже на ваш смак). Але є й інший варіант — натяжна стеля (натяжные потолки). У неї є чимало переваг перед іншими видами стель.

 

·         Під натяжною стелею можна розмістити розташовані на стелі електропроводку, трубопроводи, вентиляційні канали тощо.

 

·         Такі стелі не конденсують вологу, легко миються, не всмоктують запахи, не піддаються впливу хімічних речовин. Ці особливості дуже важливі у випадку застосування натяжних стель у вологих приміщеннях, у тому числі у ванних кімнатах або басейнах.

 

·         Натяжна стеля витримує до 100 кг на кожен квадратний метр і тільки провисне під вагою води, якщо сусідам заманеться вас затопити. Реанімувати і висушити стелю можна, якщо невелика кількість води, і якщо відразу викликали спеціалістів. Якщо ж люди поїхали у відпустку, повернулися через тиждень, а там уже плівка звисає аж до підлоги, то врятувати її вже не можна через істотну деформацію.

 

·         Величезний вибір фактур (глянцевий, атласний, матовий, “оксамитний”, перфорований тощо) і кольорів, малюнки, портрети, фрески на стелі, а також можливість створювати складні багаторівневі конструкції (стелю можна встановити під нахилом у різних площинах), дозволить підібрати їх до будь-якого інтер'єру приміщення. 

 

Натяжні стелі умовно можна розділити на два види: ПВХ та з тканини. Які ж стелі кращі? Для того, щоб відповісти на це питання, необхідно знати особливості обох натяжних систем.

ПВХ – полівінілхлорид, штучна речовина, синтетик. У 70-ті роки у Франції навчилися отримувати ПВХ, в якому вміст металів був практично рівним нулю, що дозволило створювати натяжні стелі, відповідні нормам, а ПВХ-полотна були визнані безпечними. У минулому столітті натяжні стелі практично витіснили гіпсокартонні в Європі. Температурний діапазон експлуатації: від 0 до 50 градусів за Цельсієм.

Тканина є більш горючою, ніж ПВХ.  Стелю з тканини не можна порівняти по еластичності з полімерною. З цього виходить, що оптимальною системою кріплення тканинної натяжної стелі є клинова система. Розтяжка тканинних полотен не перевищує 2%, а тому тканинна стеля більше 10 метрів квадратних значно провисає, що видно неозброєним оком. Тканинні стелі можна використовувати в температурному діапазоні від -50 до 50 градусів за Цельсієм.

Поради спеціаліста:

Щоб вибрати фірму, яка робитиме у вашій оселі натяжну стелю, варто обов'язково перевірити документи від виробників. Бо нерідко рекламують один матеріал, а привозять зовсім інший. У малих містах виробників немає, є лише дилери — представники тієї компанії, яка здійснює виробництво. Бажано уточнювати, хто ці дилери, чи є в них відповідні документи. Якщо ми, наприклад, співпрацюємо із певною компанією (cпонсори публікації:  натяжні стелі в Черкасах ), то у нас є всі сертифікати на плівку. Також, перш ніж замовляти натяжну стелю, треба дізнатися як довго фірма працює на ринку, з ким вона працює, проконсультуватися у знайомих, які користувалися її послугами. Так вдасться уникнути підробок. До речі, зараз гарні ціни на натяжні стелі. Якщо звичайна шпаклівка стелі коштує 160 гривень за квадратний метр із повним ремонтом, то натяжна стеля — близько 150 гривень (це мінімальна ціна). Щоб встановити натяжну стелю у кімнаті на 15-20 квадратних метрів потрібно три-чотири години. Меблі виносити не треба. Єдине — варто прибрати кімнатні рослини і обмежити доступ домашніх тварин до кімнати, бо процедура відбувається за допомогою нагрівання газовою горілкою. Щодо гарантійного обслуговування, то ми даємо гарантію на монтаж (3-5 років) і виробник плівки дає гарантію на матеріал (10-12 років) залежно від приміщення. 

 
Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *