З чого нам робити паркан?

Який же дім без паркану? Звісно, кожен власник будинку хоче обгородити свою територію. Питання лише у тому, який матеріал для цього використовувати. Ми розкажемо про різні види парканів для того, аби вам простіше було зробити вибір.
 

Деревяний паркан або огорожа.

Паркан із дерева – це традиційно і дуже гарно. Також варто зауважити, що йдеться про цілковито доступний матеріал, який можна придбати за порівняно невеликі гроші. Також важливо, що творчі особистості матимуть змогу експериментувати із формою та кольором паркану. Щодо так званих мінусів дерев'яної огорожі, то до них можна віднести недовговічність, також те, що дерево вимагає догляду.

 

Цегляний паркан

Ще один варіант – використати цеглу (декоративну чи звичайну). У цьому випадку вам гарантовано буде до вподоби міцність та довговічність матеріалу, а також те, що такий паркан зовсім не потребує догляду. Але будівництво паркану влетить у копієчку, адже, крім оплати вартості матеріалу, вам також потрібно буде витратити кошти на надійний фундамент, який є обов'язковим для надійної цегляної огорожі.

 

Паркан із профнастилу

Профнастил – це профільований лист оцинкованої сталі з полімерним покриттям. Він має широку кольорову гаму полімерного покриття профілю, не вигорає на сонці, а також відрізняється легкістю монтажу при застосуванні. Це практичний матеріал, який не потребує догляду і має термін служби більше 30 років. Крім того, якщо зважитеся на таку огорожу, вас приємно здивує широкий вибір кольорів профнастилу.

 

Бетонна огорожа

Паркан із бетонних панелей має великі переваги. Наприклад, у нього відмінні естетичні якості (адже з застосуванням сучасного устаткування можна відлити бетонний паркан будь-якої форми і текстури). Паркани з бетону застосовні до всіх видів території і будівель усіх типів архітектури. Бетонні паркани не займають багато місця по периметру огорожі, а зовні мають солідний вигляд. Їм притаманна міцність, довговічність, практичність, а також різноманітний декор на будь-який смак. Щодо мінусів таких парканів, то це, безперечно те, що огорожу своїми руками від початку і до кінця побудувати не вийде, потрібно використовувати спеціальну техніку.

 

Думаєте не тільки про те, як відгородити свою власність від непроханих гостей, але і про те, як побудувати красивий і оригінальний паркан? А тепер  давайте розглянемо плюси і мінуси  парканів, які ми перечислили.

 

Кований паркан

Плюси:
Довговічність, стійкість до механічних і природним пошкоджень;
Паркан не вимагає постійного догляду;
Добре вписується у дизайн будь-якого двору;
Кований паркан — це гарно та ексклюзивно (власне, паркан уже не паркан, а витвір мистецтва);

Мінуси

Висока вартість паркану — ексклюзивні варіанти цих творів ковальського мистецтва можуть досягати у своїй ціні до кількасот євро за погонний метр

Також часто кований паркан роблять з елементами вставки листів з полікарбонату, що придає паркану ще більшої таємничості, адже полікарбонат не є абсолютно прозорий, а пропускає лише частину світла і таким чином за парканом прогладуються лише образи. Детальніше про види полікарбонату та їх кольорову гамму можна подивитись на сайті компаніі, та обрати для себе відповідний вид полікарбонату, ажде на даний момент їх різноманітність перевищує всі сподівання.

 

Дерев'яний паркан

Плюси:
Доступність матеріалу;
Невисока вартість;
Можливість експериментувати з формою і кольором.

Мінуси:
Недовговічність матеріалу;
Вимагає догляду.

 

Паркан із цегли

Плюси:
Міцність матеріалу;
Довговічність;
Не потребує догляду.

Мінуси:
Висока вартість матеріалу;
Будівництво паркану влетить у копієчку (під цегляну огорожу необхідний надійний фундамент).

 

Паркан із профнастилу

Плюси:
Доступність матеріалу;
Невисока вартість;
Нескладна установка;
Практичність (не потребує догляду);
Термін служби оцинкованого профнастилу більше 30-ти років.

Мінуси:
Непривабливий зовнішній вигляд.

 

Паркан з бетонних панелей

Плюси:
Міцність матеріалу;
Довговічність;
Не потребує догляду;
Існують гарні бетонні панелі з різним декором.

Мінуси:
Паркан своїми руками від початку і до кінця побудувати не вийде, буде потрібно спеціальна техніка.

 

Паркан з металевої сітки

Плюси:
Надійність;
Довговічність;
Не створює тіні на ділянці.

Мінуси:

Прозорість і відсутність приватності (паркан пропускає не тільки сонячне світло, але і погляди перехожих).

 

Дякуємо за увагу…

 
Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *