Як обрати меблі на кухню.

Облаштовуєте кухню? Тоді вам сюди. Зрозуміло, що всі предмети мають бути раціонально і зручно розміщені у численних шухлядках та нішах. Тому інтер'єр плануйте заздалегідь. Затишок, функціональність та комфорт — ось воно, ваше гасло. У пошуках робочого простору, де б поєдналася краса й елегантність можна обрати кілька варіантів облаштування кухні.

 

 

Однорівнева. Це означає, що робоча зона розташовується уздовж однієї стіни. Отже, раковина, холодильник, газова плита розташовані уздовж стіни. Тут же розміщуються й навісні шафки та стіл. Таке розташування вибирають ті, у яких невеликі кухні.

Дворівнева. Якщо кухня велика і ви можете собі дозволити розмістити все, що зазначено вище, вздовж двох стін. Тут є різні варіанти. Наприклад, кутова кухня (якщо приміщення під кухню має квадратну або прямокутну форму, і відстань між раковиною і плитою занадто велика, то в такому випадку кутовий варіант найкращий).

Гайда на острів! Ви можете розмістити робочу зону й іншим чином: газову плиту, раковину, витяжку встановлюєте посеред кімнати тим самим, вибираючи варіант острівної кухні. Такий варіант дуже модний сьогодні і є своєрідним вибором інтер'єру.

Корпусні меблі. Саме вони вас “врятують” і допоможуть зробити кухню максимально комфортною. Підбираючи матеріали і фурнітуру для їх виготовлення, потрібно пам’ятати, що це будуть меблі, які найчастіше використовуватимуться, піддаватимуться впливу додаткової вологості та температури. Тому для виготовлення меблів для кухні вибирають матеріали надійні, безпечних і стійкі до механічних і хімічних впливів. Так, фасади кухні із МДФ (спресована на клейовій основі мілко дисперсна деревна маса) — це досить щільний, і такий, що не деформується, стійкий матеріал, основною характеристикою якого є його пластичність у виробництві. До речі, з’явилися нові технології, які дозволяють наносити на МДФ різноманітні малюнки — врахуйте це, якщо вам хочеться, щоб кухня була гарненькою і строкатою. Так само скрупульозно варто ставитися і до вибору фурнітури. Ще одне —  вибирайте тільки якісні робочі поверхні. Щодо підлоги, то звертайте увагу який матеріал буде використовуватися при покритті підлоги, а стіни мусять були жаростійкими і добре митися (плитка, відповідні шпалери чи штукатурка підійдуть).

Експеримент — це добре, а порада професіонала — ще краще. З кухнею не намагайтеся експериментувати самостійно. Краще прислухайтеся до думки професіоналів, і вони допоможуть створити комфорт і затишок, про який ви так довго мріяли.

 

Вони допоможуть заінтригувати

Є маленькі секрети, що не тільки створять додаткові площі, але і внесуть в інтер’єр кухні інтригуючі нотки:

·         широке, низьке підвіконня, яким можна використовувати як столик, місце для готування або збереження посуду

·         кутовий столик або тумба для посуду. Відзначимо тільки, що кути в будь-якому приміщенні потрібно оформляти обережно: порожні, вони здатні зорово збільшити приміщення, заставлені — зменшити його

·         підвісні шафки (обов'язково розмістіть їх на висоті, зручної для всіх членів родини — високих і не дуже)

·         барна стійка, за якою зручно готувати, і, звичайно ж, пригощати гостей коктейлями

·         світлі кольори і напівпрозорі поверхні, що створюють ілюзію повітряного, вільного простору

·         сонячне світло, що, як відомо, облагороджує приміщення і “розсовує” стіни

·         чітко вироблений, єдиний стиль інтер'єру — нехай кухня буде невеликою, зате красивою! Адже якщо доводиться обмежуватися мінімумом предметів, нехай кожен із них стане гідним продовженням цільного образу

·         меблі, виготовлені під замовлення, з урахуванням нестандартних розмірів вашої кухні. От що справді може стати вашим порятунком, якщо кухня має маленькі розміри!
Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *