Як обрати металеві вхідні двері

Двері бувають різні — металеві та залізні. А от вхідні двері мають бути герметичними, міцними, надійними і з гарантією. Якщо котроїсь із цих характеристик бракує вашим дверям, тоді варто задуматися.

 

 

Протягам, звукам і запахам — зась!

Думати починайте з того, що зима буде довгою і холодною, а в помешканні має бути тепло. Та й нюхати суп, який варить сусідка, напевно, вже набридло. І слухати, як хтось із кимось жваво сперечається на сходинковому майданчику, теж не дуже приємно. Звісно, можна боротися зі всіма цими факторами за допомогою поролону, наївно втішаючи себе тим, що це допоможе утеплити квартиру та позбавить від іншої мороки. Проте ефективніше буде поміняти двері. Вибираючи головного захисника квартири, зверніть увагу на герметизацію. Адже двері — це такий собі склопакет. Інакше купите собі “хвірточку”, щоб закривати-відкривати. І обов'язково орієнтуйтеся не тільки на експлуатаційні показники конструкції, а звертайте увагу на завод, який ці двері виготовляє, а також вимагайте від продавців (вхідні та міжкімнатні двері від офіційного дилера) гарантійний талон.

 

Гільйотина для дверей

Якщо ж не хочете чи не маєте змоги купувати нові вхідні двері, тоді придбайте спеціальне пристосування — ущільнювач, що створює додаткову теплоізоляцію. Це така алюмінієва планка, що сама клеїться. Щоб прикріпити її до дверей, треба зняти плівку з клейової поверхні і щільно притиснути. Зверху планка покрита декоративною плівкою, і її колір можна підібрати в тон дверей. Внизу профілю має бути закріплена щітка з кінського волосся, яка закриває щілину між дверима і підлогою, і не дає протягу гуляти по квартирі.

Є інший варіант ущільнення дверей — можна придбати так звану “гільйотину” для дверей. Це така металева пластинка, в яку вставлена гумова прокладка. Влаштована вона так: прокладку засувають у полотно дверей знизу, а на дверній коробці знаходиться кнопка для керування. Ви закриваєте двері, вони натискають бічним торцем на кнопку, та приводить в рух механізм “гільйотини”, і щілина під дверима закривається гумовим ущільнювачем, що висувається. При відкритті дверей гумка знову “йде” всередину. І будьте певні — якщо поставити на двері ущільнювач, протягу не буде. 
Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *