Для чого потрібно ходити на масаж

До масажу можна ставитися скептично. Але це лише в тому випадку, коли нічого про нього не знаєш. Ми даємо відповіді на п'ять найпоширеніших запитань, які виникають перед тим, як вони зважуються піти на масаж.

 

 

Навіщо це потрібно?

Потрібно. Надто, якщо багато часу ви проводите в офісі і вкрай рідко займаєтеся спортом. Тому до кінця робочого дня не вистачає сил, вранці хочеться поспати, а продуктивність праці не дуже тішить. Масаж – найкращий засіб бути в тонусі і отримувати задоволення.

Як це діє?

·                    Масаж впливає на центральну і вегетативну нервову систему. Під його впливом у шкірі утворюються і надходять в кров біологічно активні речовини, за допомогою яких відбуваються судинні реакції, передача нервових імпульсів і інші процеси.

·                    Фізіологічний вплив на шкіру: вона очищається від відмерлих клітин, покращуються секреторної функції потових і сальних залоз, підвищується шкірно-м'язовий тонус.

·                    Підвищується працездатність м'язів, прискорюється відновлення працездатності після посиленого фізичного навантаження і різних травм.

·                    Покращуються обмінні процеси. У крові збільшується кількість гемоглобіну, еритроцитів і лейкоцитів.

·                    Посилюється обмін речовин, масаж сприяє зменшенню жирових відкладень.

Який вид масажу обрати?

·                    Лікувальний масаж призначається тільки лікарем. Він може бути тонізуючим або розслаблюючим. Існує також точковий масаж – це вплив на певний хворий чи здоровий орган. У будь-якому випадку масаж повинен робити тільки досвідчений фахівець, інакше можна завдати шкоди здоров'ю пацієнта.

·                    Гігієнічний масаж – активний засіб профілактики захворювань та догляду за тілом, збереження нормального функціонального стану організму, зміцнення здоров'я. Він буває загальним і локальним і застосовується окремо або в поєднанні з ранковою гігієнічною гімнастикою, в сауні або російській лазні тощо.

·                    Спортивний масаж буває різним: гігієнічний – це щоденний самомасаж перед ранковою гімнастикою; тренувальний – спрямований на зміцнення м'язів; попередній – його роблять перед змаганнями для підвищення витривалості; відновлювальний – призначається для відновлення м'язів і усунення нервового напруження.

·                    Косметичний масаж поділяється на гігієнічний та лікувальний. Косметичний масаж роблять з метою усунення дефектів шкіри, зморшок, підтягування шкіри обличчя і області декольте. Лікувальний масаж – у випадку жирної шкіри, для усунення застою жиру в сальних залозах.

·                    Апаратний масаж здійснюється за допомогою різних пристроїв та фізіологічного впливу на тканини апаратів (вібромасажні, вакуумні, гідромасажні та ін.) Серед черкащан неабиякою популярністю користується сухий аквамасаж. Це коли вас кладуть у таку собі космічну капсулу із герметичним peзepвуapом, у якому циркулює вода. Кажуть, що 10 хвилин аквамасажу дорівнюють 30 хвилинам звичайного ручного масажу.

 

Що новенького?

·                    Масаж бамбуковими паличками, який не лише заспокоює нервову систему, тонізує й зміцнює весь організм, а й робить шкіру у проблемних місцях гладенькою, сприяє тому, що ненависні грудочки целюліту просто зникають.

·                    Кріомасаж – процедура з ліфтинговим ефектом. Завдяки кріомасажу відбувається активний приплив крові до шкіри обличчя, що робить її пружною та еластичною. Кріомасаж шкіри голови допомагає боротися навіть з облисінням.

 

Скільки це коштує?

Середня вартість різних видів масажу в Черкасах коливається від 40 до 150 гривень. Якщо йдеться лише про масажування спини, то це обійдеться вам щонайменше у 40-50 гривень. Антилецюлітні масажі коштують дорожче – 80-100 гривень. Тоді як 10 сеансів аквамасажу  вартуватимуть 340 гривень.
Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *