Як обрати ламінат

Ви робите ремонт. Руки нарешті дійшли до підлоги. І ось тут виникає питання: яка підлога краща? Паркет чи ламінат? І якщо ламінат, то який?

Ламінат – це штучний замінник паркету, який ідеально підходить для приміщень із високою прохідністю й присутністю вологи. Так що доцільніше всього його використовувати у передпокої і на кухні.

Залежно від призначення приміщення варто вибирати й особливий клас ламінату. Для цього необхідно розбиратися в його маркуванні. Спочатку зверніть увагу на символ EPLF. Він повинен бути обов'язково присутнім незалежно від того, до якого класу штучний паркет належить. Адже EPLF означає, що виробник входить до складу Співтовариства європейських виробників ламінованого паркету.

Тепер варто вчитатися в маркування. Перша цифра вказує на призначення ламінату: цифра 2 – для житлових приміщень, цифра 3 – для комерційних приміщень. Друга цифра позначає ступінь стирання. Цифра 1 – м'який ламинат, його кладуть у приміщення з маленькою прохідністю (спальня). Цифра 2 – середній ступінь стирання. Цифра 3 – міцний ламинат.

До речі, на нашому ринку ламінат представлений переважно двома класами – 23 клас і 31 клас. 23 клас – міцний, розрахований для житлових приміщень (12 тис. оборотів на одному місці), 31 клас – ламінат придатний для використання в офісних приміщеннях.

Така підлога ідеальна для квартир, де є діти – його легко мити.
Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *