Міфи про металопластикові вікна

Про пластикові вікна чомусь поширюється чимало міфів. Спробуємо їх спростувати. Але в будь-якому випадку, пам'ятайте: найкраще, що можна зробити — це встановити у власному домі пластикове вікно, тішитися з того і дивуватися, як багато навколо них створено міфів.

 

Шкідливі для здоров'я

Багатьох насторожує назва матеріалу полівінілхлорид (ПВХ) і те, що в процесі виробництва в пластик додають свинець. Почнемо з того, що екологічність і натуральність — різні речі. Не дивлячись на те, що ПВХ є продуктом складного хімічного синтезу, він завдяки своїм унікальним властивостям абсолютно безпечний для людини. А якщо ви озирнетеся навкруги, то побачите, що по сферах застосування пластик сьогодні один з найпопулярніших матеріалів. Згадайте, з чого зроблений, наприклад, чайник на вашій кухні. Або одноразові стаканчики, з яких нерідко п'ємо каву чи чай. Як правило, з пластику, але хіба це когось насторожує? Що стосується свинцю, численні дослідження доводять: в готовому виробі він не несе ніякої загрози. Виробники профілю в даному випадку наводять такий показовий приклад: майже в кожній сім'ї є кришталь, а це не що інше, як скло зі свинцем, причому в набагато більшій мірі, ніж у пластику. Проте ніхто з нас не вважає його небезпечним для здоров'я.

 

Не “дихають”

Багато хто вважає, що ПВХ-конструкції не “дихають”, унаслідок чого на них з'являється конденсат. Очевидно, що за законами фізики запітніння вікна може спостерігатися на склі в будь-якій рамі — дерев'яній, пластиковій або алюмінієвій. Жоден матеріал сам по собі його не викликає. Справа у тому, що частенько провітрювання будівель, побудованих за радянських часів, відбувалося за рахунок нещільних стиків між вікнами і стіною. І в цьому відношенні вікна “дихали”. Але була у такої вентиляції і зворотна сторона: постійні протяги, що викликали хронічну застуду. З установкою ж герметичних вікон протяги зникають, і вся зайва волога конденсується на охолоджених поверхнях скла. Уникнути цього просто: досить провітрювати приміщення двічі на день по 5 хвилин.

 

Не можна встановлювати взимку

Пора року не принципова для встановлення пластикового вікна. Істотнішими чинниками на користь того, чи встановлювати, або не встановлювати пластикові вікна, є погодні умови. Більш того, ці умови важливі не стільки для вікон і елементів, з яких складається вікно, а для допоміжних матеріалів, які використовуються під час встановлення вікна. Так, наприклад, для більшості монтажних пін температура, нижча -15оС вважається ризикованою. Але в наших широтах взимку така температура буває далеко не кожного дня, тому при необхідності завжди можна підібрати час, коли встановлювати вікна буде абсолютно безпечно, а результат від встановлення буде таким же надійним, як і від вікна, встановленого влітку.

 

 Міняючи вікна, варто також звернути увагу на енергозберігаюче скло. Взимку воно зберігає більше тепла в приміщенні, зменшуючи відтік тепла через скло, і, відповідно, зменшуючи витрати на опалення. Влітку ж таке скло знижує кількість тепла, яке потрапляє в приміщення, зменшуючи втрати на кондиціонування. Щодо міфів, то хочу зазначити, що наша продукція повністю сертифікована. Якість профілів підтверджена лабораторними дослідженнями. Якби там були шкідливі для здоров'я людини речовини, то ніхто б не видав на такий виріб сертифікат. Також зауважу, що довговічність пластикових вікон — 40-50 років. Це дуже важливо, бо вікна з дерева стільки часу не служитимуть. 
Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *