Як обрати перевізника?

Щоб переїзд не був для вас гіршим від пожежі, скористайтеся послугами перевізників вантажів. Врахуйте, який обсяг вантажу, що цінне, крихке, громіздке, важке. Буває так, що для переїзду необхідно замовити не один, а кілька автомобілів. Або краще одне авто, але на триваліший термін. Зорієнтуватися вам допоможуть наші поради.

 

Отже, щоб зробити найкращий вибір, потрібно запитати у перевізника:

·        чи зможе він перевезти той обсяг речей, який вам потрібно;

·        при потребі врахуйте можливість перевезення нестандартних вантажів і поцікавтеся, наскільки це реально;

·        чи є у автомобіля тент, щоб накрити речі, які перевозитимуться;

·        запитайте про наявність пасажирських місць;

·        послуги вантажників: чи надає їх перевізник за окрему плату, чи потрібно шукати людей самостійно?

·        важливою є також наявність спеціального устаткування, яке дозволяє з меншими витратами сил і часу проводити завантаження і розвантаження;

·        запитайте, чи є у перевізника відповідні кріплення, що роблять перевезення безпечнішим;

Переїзд — це подія, яка вимагає продуманої організації, адже від цього залежить цілісність меблів, крихких речей і… ваших нервів. Єврейське вітання «шалом» можна перекласти як «цілісність». Тому пропоную звернутися до черкаських перевізників, які спробують вам цю цілісність забезпечити.

Оптимальний і найбільш популярний серед перевізників варіант — автомобіль Газель. Чим більше авто, тим дорожче воно коштує. Речі бажано попередньо приготувати і винести з квартири на вулицю, щоб, коли приїде авто, відразу завантажувати. Якщо встигнете за годину перевезти свої речі з однієї квартири на іншу, замовивши Газель, то це обійдеться щонайменше у 60 гривень. Наприклад, щоб завантажити і перевезти свої речі із одного району у інший район , знадобиться година-півтори. Це якщо речей — мінімум.

Звісно, вантажниками можуть бути друзі чи знайомі. Якщо такої можливості немає, то на послуги одного вантажника доведеться витратити близько 30-50 гривень за годину.

Щодо переїзду в інше місто, то тут уже враховується кілометраж. Вартість – 2-5 гривні за кілометр. Причому, якщо ви їдете, наприклад, до Києва, то йдеться про кругленьку суму, оскільки треба буде заплатити за дорогу туди й назад. У цю суму входить вартість бензину, амортизація авто і робота водія.

Хоча перевізники йдуть назустріч клієнтам і вже є пропозиції, коли за міжміські перевезення достатньо заплатити лише за дорогу в один кінець.
Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *