Обираємо профнастил

Профнастил — це покрівельний матеріал, профільований лист оцинкованої сталі з полімерним покриттям. Черкащанам він уже встиг полюбитися перш за все тому, що має широку кольорову гаму полімерного покриття профілю, не вигорає на сонці, а також відрізняється легкістю монтажу при будь-якому застосуванні.

 

 

Залежно від виробника покриття профнастилу може бути виконане з різного матеріалу. За своєю суттю профнастил — це та ж металочерепиця. І те, й інше виготовляють із однакової рулонної оцинкованої сталі з полімерним покриттям способом холодного прокату, що забезпечує збереження цілісності полімерного покриття профілю.

Єдина відмінність між ними в малюнку. Якщо металочерепиця імітує традиційний матеріал, що використовується для покрівлі, — керамічну черепицю, то профнастил більше нагадує шифер. Хвилі профнастилу можуть бути різної форми і висоти.

Профнастил застосовується в будівництві для:

·  Покрівлі

·  Облицювання стін гаражів, складів

·  Як каркас при швидкому будівництві об'єктів нежитлового фонду (ларьків,

магазинів, кіосків)

·  Заборів, огорож, навісів і козирків

·  Незнімної опалубки при будівництві великих об'єктів

Стандартні товщини матеріалу 0,5 мм 0,55 мм 0,7 мм, 0,8 мм і 1,00 мм. Вибір товщини профілю залежить від площі покривається будівлі та кліматичних характеристик. Щодо кольорів, то широка кольорова гамма полімерного покриття профілю дозволяє підібрати матеріал, найбільш відповідний вам за кольором. Випускаються профілі 30 (!) різних відтінків. 
Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *