Інтелектуальна література для бізнесу

 

Актуальні бізнес-книги – це хороша альтернатива курсам та тренінгам, що дорого коштують.

Сьогодні провідні компанії все частіше організовують для своїх співробітників корпоративні бібліотеки. Такий сервіс — не просто модна тенденція. Адже керівники компаній та співробітники HR-служб розуміють, що бібліотека – це одна з найефективніших форм мотивації персоналу. З одного боку співробітники вдячні своїй компанії за те, що їм не доводиться бігати по книжкових крамницях та купувати літературу за власні кошти, вдячні за те що, їм надається унікальна можливість зростати професійно, підвищувати свій потенціал – відтак вони цінують своє місце, і по друге, зрештою, вони знаходять, щось нове у своїй роботі і намагаються привнести щось оригінальне, сучасне, креативне, що безсумнівно відображається на показниках та досягненнях підприємства.

 

Ступінь зайнятості менеджерів в компанії на сьогодні занадто висока і не завжди є можливість виділити необхідні ресурси на додаткове їх навчання. Хорошою підтримкою у вирішенні цієї проблеми може стати якісно і професійно сформований фонд корпоративної бібліотеки.

 

Що для цього потрібно? Звернутися в ІНТЕЛЕКТУАЛЬНИЙ БІЗНЕС-ЦЕНТР, який надає повний комплекс послуг по впровадженню на підприємствах корпоративних бібліотек сучаного рівня. Розробка, проектування та виготовлення технічного обладнання, програмного та інформаційного забезпечення для злагодженої роботи корпоративної бібліотеки. Професійний, оперативний та якісний підбір книжкового фонду, відповідного асортименту книг з будь-якої сфери бізнесу: стратегії, маркетингу та продажу, менеджменту, економіці і фінансам, управлінню персоналом, стосункам з клієнтами тощо. Подальша підтримка та супроводження такої бібліотеки.

 

Адже найрентабельніша в світі форма вкладення капіталу – підвищення кваліфікації співробітників фірми

 
Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *