Цифрові фотоапарати витісняють плівкові

фотик

Усе старе рано чи пізно замінює більш нове та модернізоване. Так було з телевізорами, комп’ютерами, мобільними телефонами та ще чимало з якими речами. Нині дійшла черга й до фотоапаратів, оскільки плівкові прилади для фотографій помалу відходять у минуле. Це беззаперечна тенденція нинішнього ринку фототоварів. Коли ж цифрові фотоапарати остаточно витіснять плівкові, ми намагалися з’ясувати в цьому матеріалі.

 

Цифрові фотоапарати, окрім основної функції фотографування, мають ще й додаткову – відеозйомку. Це дає можливість під’єднати фотоапарат до комп’ютера чи телевізора та переглянути відзняте відео в домашніх умовах. Також такі фотоприлади мають більше режимів зйомки, що дозволяє фотографувати навіть під водою.

 

Нині є й чимало більш дешевих моделей фотоапаратів із такою ж кількістю функцій. Їхня вартість становить 500-600 грн., що значно дешевше за попередні.  Однак ця порівняна дешевизна в кінцевому результаті позначається на якості знімків. Тому якщо ви вирішили придбати цифровий фотоапарат, то купіть його раз, але якісний. Так принаймні радять фахівці.

Є така модель «цифровика», яка взагалі дозволяє відразу роздруковувати фотографії. Кольоровий принтер, який розроблено спеціально під фотоапарат. Тож, за тисячу гривень отримуєте змогу не лише фотографувати, але й самостійно робити відзняті знімки так би мовити, «не відходячи від каси».

На питання, коли ж плівкові фотоапарати зникнуть із нашого ринку та стануть своєрідним фоторетро, консультанти «Магії барв» відповіли:

Дуже скоро. Сьогодні окремі фірми (такі як «Kodak», «Konica») уже відмовилися від випуску плівок для фотоапаратів, що продиктовано вимогами часу. Щоправда, «Fuji» та «UFO» ще й досі їх виробляють. Хоча, на нашу думку, це не надовго. Ми навіть зараз, коли друкуємо фотографії з плівок, то використовуємо для цього цифрові машини, а не оптичні. Цифрова техніка, зрозуміло, є значно кращою та якіснішою.

Чи справді це так, ми вирішили перевірити, запитавши людей. Студентка першого курсу  нещодавно придбала цифровий фотоапарат марки «Canon». Чому її вибір зупинився на такій порівняно дорогій для студента моделі, вона пояснила так.

Я хотіла фотоапарат із великою кількістю мегапікселів, тому що це забезпечує високу якість фотографій, – зауважила дівчина. – Чому ж взагалі вирішила придбати цифровий фотоапарат? Насамперед тому, що він дуже зручний у користуванні, не треба постійно бігати з тими плівками. Словом – супер.

Отже, уже сьогодні користувачі розуміють, що краще витратити раз, зате придбати якісну техніку, щоб не стати головним героєм української приказки «скупий платить двічі».
Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *