Спокійний сон подарує… матрац

матрасКупуючи його, поцікавтесь, що всередині

Від якості нашого сну залежить якість життя. Чи доводилося вам замислюватись над такою аналогією? Мабуть, і не раз, після того, як провели ніч на твердому, незручному ліжку. Нехай же у вашому домі буде справжнє царське ложе з якісним ортопедичним матрацом — зичу цього від душі. Виспитесь як слід, зрозумієте всю доречність побажання.

 

Виявляється, протягом життя ми мандруємо стежинами сну цілих двадцять вісім років.

 

Тому забезпечити комфорт для тіла на цей довгий період дуже важливо. Тільки організоване згідно з усіма вимогами “науки здорового сну” спальне місце на чолі зі своїм головним компонентом — ортопедичним або анатомічним матрацом, створить необхідні умови для повноцінного відпочинку. Тільки такі вироби підтримують зручне та природне положення хребта під час сну, рівномірно розподіляють навантаження на тіло.

 

Поділяються матраци перш за все за своїм наповненням.

 

З пружинами та без

Всі ортопедичні матраци поділяються на дві великі групи: пружинні та безпружинні. Пружинні, у свою чергу, виготовлені з використанням пружинного блоку типу “Боннель” та незалежного пружинного блоку (pocket springs). Основна відмінність між ними у тому, що “Боннель” — це двоконусні, зв’язані рядами пружини, зі щільністю майже 100 штук на квадратний метр, а незалежний блок передбачає упаковку кожної пружини в окремий чохол, тому й називається незалежним.

 

Матраци, виготовлені без застосування пружин, вважаються анатомічними і теж поділяються на групи. Але про це дещо нижче.

 

А що там всередині?

У дешевших пружинних матрацах використовуються синтетичні наповнювачі (типу поролону), у середній ціновій групі — натуральні матеріали (латекс, овеча вовна, койра, кінський волос).

 

Латекс — це натуральний матеріал, який видобувають із соку каучукового дерева. Він чудово передає навантаження на пружини, витримує досить великий тиск, не викликає алергії та служить досить довго. Койра — це волокно кокосу з тим же латексом. Воно надає матрацам більшої жорсткості, пропускає повітря. У матрацах типу “зима-літо” на “зимовому” боці використовується вовна як наповнювач, або ж з неї виготовляється один бік чохла.

 

Якщо ж згадаємо про анатомічні матраци без пружин, то вони якраз і відрізняються за тими ж наповнювачами: синтетичними або натуральними. До того ж останнім часом все частіше пропонуються матраци з так званим “ефектом пам’яті”.

 

Та найбільш докладно про матраци все ж таки можуть розповісти їх продавці.

ВЕНЕТО — один із лідерів ринку

— Унікальна методика індивідуального підбору — єдина в Україні, розроблена на основі сумісних досліджень спеціалістів компанії “ВЕНЕТО” та лікарів ортопедів-травматологів, — розповідає директор магазину “ВЕНЕТО”, — дозволяє вибрати матрац саме під вас. А безкаркасний (відсутня рамка по периметру матраца), незалежний блок пружин та різноманітні спеціальні наповнювачі забезпечують необхідний рівень підтримки тіла і комфортності сну, повторюють контур тіла людини, підтримують хребет у правильному, природному положенні та сприяють профілактиці захворювань опорно-рухового апарату. Ми — лідери на вітчизняному ринку вже протягом 13 років. Завжди серйозно підходимо до якості виробів та впроваджуємо нові дослідження у цій галузі. Використовуємо тільки екологічно чисті тканини та наповнювачі. Даємо гарантії: на матраци в цілому — від 3 до 10 років та окремо на пружинний блок — 20 років. Матраци “ВЕНЕТО” завжди користуються попитом. Ми пропонуємо досить широкий вибір: 28 моделей, які ви можете замовити у будь-який час. Крім того, замовлення приймаються на нестандартні розміри та форми.

 

Найбільш популярні та доступні за ціною матраци серії “Стандарт”, двостороння конструкція яких значно продовжує термін експлуатації. В їх основі — ортопедичний безкаркасний пружинний блок “Боннель”, наповнення — пружний пінополіуретан, бавовняний ватин. Оббивка цих моделей — жакардова тканина з антибактеріальним, антикліщовим та антиалергічним покриттям.

 

Матраци серії “Комфорт” з ефектом “зима-літо”. Бавовняна вата з “літнього” боку та овеча вовна із “зимового” надають їм терморегулюючих якостей — вони утримують тепло взимку та “відводять” його влітку. А “ВЕНЕТО біо-латекс” повністю відповідає вимогам прихильників здорового способу життя: виготовлений виключно з натуральних матеріалів та має унікальну гарантію для елітних матраців: 20 років на пружинний блок та 10 — на матрац у цілому.

 

Хочу звернути увагу покупців на диван “Самба”, який одночасно є й ортопедичним ліжком, бо містить ортопедичний матрац та букові ламелі. Він нічим не відрізняється за якістю сну, але вдало поєднує всі переваги ортопедичного ліжка зі зручністю та мобільністю. Приємним та корисним доповненням є чохол, що знімається. Вибір текстури та кольору тканини для нього надзвичайно різноманітний (50 кольорів). У нашому регіоні подібних конструкцій немає.

 

Зараз проходить декілька акцій для наших покупців. Наприклад, до кінця року — безвідсотковий кредит на продукцію фірми “ВЕНЕТО”, розігрується також тур на двох серед всіх покупців матраців цієї фірми.

 

Вибір на будь-який смак та гаманець

— Ми пропонуємо ортопедичні матраци Володимир-Волинської меблевої фабрики “GERBOR холдинг”, — повідомила продавець-консультант магазину . — Але вони йдуть лише у комплектах зі спальнями, тому такі меблеві набори користуються особливою популярністю серед покупців. Це двосторонні, пружинні матраци, виготовлені на основі блоку незалежних пружин рocket spring. У нього підвищений ортопедичний та анатомічний ефект, екологічно чисті складові. Ці матраци двосторонні, але без поділу “зима-літо”.

 

Догляд та використання

Перш за все, варто знати, що ортопедичний матрац без спеціального ортопедичного ліжка, тобто ліжка з ламелями, багато втрачає. Основа, рейки (ламелі) якої виготовляють з твердих видів деревини (бука, берези), мають дещо вигнуту форму і значно продовжують вік матраца.

По-друге, вибираючи матрац, врахуйте свій ріст та додайте не менше ніж 15 см.

 

І головне: не забувайте раз на півроку перевертати свій матрац (звичайно, якщо він двосторонній) — він слугуватиме довше.
Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *