«Не кочегары мы, не плотники, а просто мастера-ремонтники!»

Впевнена, що будь-кому з жителів міста доводилося хоча б раз в житті викликати майстра з житлово-комунальної служби. І спогади, на жаль, не з приємних. В основному жителі телефонують до таких служб у разі крайньої необхідності, коли самі не в змозі виправити ситуацію. І на що ж натикаються мешканці будинку (квартири), які наважилися викликати майстра, що б отримувати якісну послугу, за яку платять немалі гроші кожного місяця?

Оператор повідомляє, що майстер з'явиться завтра. О котрій годині знає тільки він сам. Вам же доведеться чекати його цілісінький день, і щоб не проґавити не виходьте навіть на 20 хвилин до магазину по хліб. Кажу це з власного досвіду, бо розминулася з майстром по ремонту кабельного телебачення саме так.

 

При проблемах з газом майстрів чекайте також на наступний день, але якщо зателефонуєте 1504, розповісте що сталося і оператор помітить в цьому хоч маленьку небезпеку, аварійна служба газу приїде протягом 10 хвилин, а вам оператор накаже не користуватися газовими приладами та провітрювати приміщення. До приїзду газовиків обов’язково поприбирайте на кухні, щоб був вільний доступ до газових приладів (колонки, плити), це прискорить полагодження неполадки.

Взагалі при визові будь-якого майстра виконайте наступні вимоги:

—         не користуйтеся несправним приладом;

—         зробіть все необхідне для запобігання аварійній ситуації, в кожному конкретному випадку, будь то електрика, газ, вода;

—         як ви самі так і ваші діти повинні не лише знати, а й виконувати правила безпеки при користуванні будь-якими приладами. Нехтування цих правил може призвести до страшних наслідків;

—         не залишайте без догляду увімкненими електроприбори, воду чи газ навіть на короткий час;

—         поясніть дитині де перекривається вода в квартирі, як перекрити газ;

—         не медлите, викликайте аварійну службу при потребі. Аварійна служба міста працює кожного дня цілодобово.

Будьте уважними, якщо ви помітите несправність одразу, то, можливо її можна буде легко виправити навіть самому, але якщо невпевнені в своїх можливостях краще нічого не справляйте, бо можете тільки погіршити ситуацію, і створити реальну небезпеку для себе, своїх рідних чи всього будинку.

Що робити коли через необережність вас затоплять сусіди, більшість мешканців знає (чи здогадується). Ні не бити морду сусіду, а, якщо сусід не хоче вирішити все мирно, визвати працівника ЖЕКу, 2-3-х свідків, написати заяву, вище перечисленні повинні її підписати та звернутися до суду. А що робити коли затопить дощ(верхні поверхи)? Ви побачили, що у вашій квартирі протікає дах? Доведеться звернутися до того ж ЖЕКу. Після розгляду вашої заяви працівник комунальної служби повинен прийти та зафіксувати описаний у заяві факт протікання даху будинку. Вас поставлять в чергу на ремонт. На кінець-то, дочекавшись своєї черги (ви щасливчик, якщо це буде у тому ж місяці, що ви поскаржились) та вказавши вже ремонтній бригаді (від тої, що приїхала на наш виклик пахло спиртом) де саме протікає, не поспішайте радіти. Після ремонту, майстер попросить підписати вас акт виконаних робіт. Не робіть цього, не перевіривши все самі, навіть якщо своїми очима бачили, як працівники з приладдям піднімалися на дах, бо, робітники можливо засмолили дах не вам, а сусіду… Коли прораб з ЖЕКу це помітить, робітники пересмолять там де треба і тричі це перевірять. Не бійтеся вимагати те, що вам належить!

 

Майстри, працівники комунальних служб, не мають права вимагати у вас гроші за роботу, ви можете заплатити, якщо так хочете висловити свою подяку. Гроші доведеться викласти за використаний матеріал.

До речі, якщо ви полюбляєте чистоту, кого б ви не викликали, завчасно потурбуєтеся: згорніть килимочки, накрийте килим ганчір’ям, бо яка б грязюка, дощ, болото не були б на вулиці ніхто з викликаних майстрів (чи  навіть лікарів, що повинні турбуватися про здоров'я людей), не те що не знімуть взуття, а й не витруть його об килимок на порозі.   

Если интересно, то подробнее о
Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *