Домашні квіти – гарний подарунок до нового року

Чимало сучасних жінок люблять, коли в їхніх оселях яскраво та зелено від домашніх квітів. Більше того – є й такі, хто ретельно збирає колекціонує рідкісні вазони у себе вдома. Такі домівки стають схожими на суцільний ботанічний сад, однак у квартирі чи будинку створюється неповторна атмосфера затишку та спокою. Але цей матеріал не лише для затятих „квітоманів”, але й для всіх, хто ще не визначився з подарунком до найближчих новорічно-різдвяних свят.

Зараз домашні квіти можна придбати у різних місцях. Найвідомішими та найпоширенішими з них є квіткові магазини, квіткові відділи, квіткові павільйони у супермаркетах, також на квітковому ринку та в окремих магазинах. Улітку можливо придбати дешеві відростки найулюбленіших домашніх квітів. Зазвичай можна купити маленькі паростки відомих вазонів у підприємницьких бабусь, які спеціально вирощують їх удома. Однак для зими такий варіант, звісно, не проходить. Тому за подарунковими квітами треба йти до названих магазинів.

Квіти – це гарний подарунок до будь-якого свята, і навіть до Нового року. Найбільшим попитом нині користується драцена , троянда, азалія, бегонія, анторіум (коштує ця квітка дорого, однак для подарунка підходить якнайкраще) та кротони.

– На Новий рік чимало людей купують пуансетію, або „різдвяну зірку”. – Ця квітка розпускається якраз до Різдва, тому вона є дуже актуальним подарунком, який і коштує не надто дорого.

На сьогодні у продажу є також і більш дорогі вазони – вони значно більші за розмірами від домашніх квітів та зазвичай є досить екзотичними. Тому така ціна на них є виправданою. Мова йде про різноманітні пальми, юкку та низку інших рослин, вартість яких перевищує 100 грн. Їх зазвичай купують для озеленення офісів, торговельних центрів та магазинів, однак декому подобається така рясна рослинність у себе вдома. Для цих екстремалів двометрова пальма стане найкращим подарунком, зокрема й до Нового року.

Головною вимогою до придбаних у магазині домашніх квітів є обов’язкова пересадка рослин.

– Після купівлі квітів треба замінити горщик для їхнього транспортування на зручний горщик.  Краще, безумовно, коли підвазонник керамічний – це сприятливо впливає на саму квітку та на її ріст у цілому.

Близиться Новий рік, тому якщо ви все ж надумали купувати квіти як подарунок рідним та друзям, то дослухайтеся до кількох наших порад. Вони допоможуть вам правильно доглядати за рослинами та не перешкоджати їхньому розвитку.

Спершу, квітку треба пересадити, як було сказано раніше. Цю „процедуру” фахівці рекомендують проводити протягом 2 тижнів після купівлі домашньої рослини. Не треба поспішати з її піддобрюванням, адже коли ви купили квіти в спеціалізованому магазині чи відділі, то там уже подбали про те, щоб у ґрунті була необхідна кількість мінеральних речовин. Якщо ж у землю відразу додати нові, то квітку можна попросту спалити.

Тому, щоб не передати куті меду, квіти з магазинів варто піддобрювати лише через 4-5 місяців після придбання. Поливати рослини треба помірно. Додатково потреби у волозі кожної з них детально описано в супутній літературі, яку зазвичай додають до купленої квітки. Там же докладно розписано, яке середовище вона полюбляє, чи вибаглива вона до зміни пір року і т. ін.     
Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *