Очевидні переваги натяжних стель

Оригінальна стеля може стати «родзинкою» Вашого інтер’єру, але обираючи спосіб оздоблення стелі, варто звертати увагу не лише на естетичні, а й на експлуатаційні властивості. Чудовим поєднанням естетики та практичності можуть похвалитися натяжні стелі.

 

Естетика. Натяжні стелі чудово приховують усі дефекти поверхні. У салонах можна обрати будь-який колір та фактуру. Натяжні стелі бувають глянцевими, матовими, перламутровими, сатиновими, напівпрозорими, з ефектом металу тощо. Також дуже легко експериментувати з формою –  конструкції можуть бути навіть ламаними і багатоярусними.

Міцність. Натяжна стеля може вберегти приміщення від руйнування у разі затоплення. Під вагою води стеля просто прогинається. Тонка плівка ПВХ, з якої роблять натяжні стелі, здатна витримувати до 100 л води на один квадратний метр. Після того, як відкачати воду, поверхні можна легко повернути початковий вигляд.

Інші властивості. Високоеластичний матеріал має хороші тепло-, звуко- та вологоізоляційні якості. Він нетоксичний та екологічно чистий. Вогнетривкий, відповідає вимогам пожежної безпеки. Не вбирає запахів. Експлуатаційна гарантія – приблизно 10 років, але виробники переконують, що такі стелі можуть слугувати і сотню років.

Монтаж. Аби встановити конструкцію, достатньо буде лише кількох годин. При цьому не потрібно виносити меблі чи накривати речі – після монтажу майже не залишається будівельного сміття.

Експлуатація. На стелі не буде осідати пил, але інколи її можна протирати м’якою ганчіркою. З роками полотна не змінюють своїх технічних характеристик, але якщо кольори трохи потьмяніють, достатньо буде просто протерти стелю спеціальним розчином для скла.

Натяжні стелі – недешеве задоволення, але за своїми характеристиками вони вигідно відрізняються від інших видів стель. Тому їх все частіше використовують у найрізноманітніших приміщеннях: квартирах, будинках, офісах тощо.

 
Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *