Кондиціонер – Ваш рятівник у літню спеку

Нинішнє літо обіцяє бути по-справжньому «гарячим», тому тим, хто хоче влітку нормально працювати у комфортних умовах і нормально почувати себе вдома, пора задуматися над способом охолодження простору навколо себе. Кондиціонери радять купувати саме навесні або вже пізно восени, саме у цей час найбільше шансів здійснити вигідну купівлю і не переплатити. До того ж, монтажники ще не перенавантажені роботою, а правильний монтаж кондиціонеру – це дуже і дуже важливо.

 

Вибір кондиціонеру – не просте завдання, адже цей агрегат набагато дорожчий від вентилятора і набагато складніший за нього. Тут потрібно враховувати і площу приміщення, і висоту стелі, і те, куди виходять вікна, і кількість людей, і кількість приладів, що виділяють тепло… І також не забувати про просторові особливості приміщення, дизайн кімнати та особисті уподобання. Простіше кажучи, одна з найголовніших характеристик кондиціонеру – це його потужність. У хорошому салоні Вам обов’язково допоможуть її розрахувати для кожного конкретного приміщення. 

Тепер щодо різновидів. Їх існує дуже багато. Деякі кондиціонери дозволяють не просто ганяти повітря всередині кімнати, а й вентилювати його. Певні моделі можна програмувати на автоматичне увімкнення та вимкнення. Інші моделі мають можливість обігріву приміщення (але врахуйте, що більшість кондиціонерів не можна вмикати, якщо температура на вулиці нижча, ніж 5°С). Різні системи мають різний рівень шуму і різний температурний діапазон. Кондиціонери з хорошою системою фільтрації повітря дозволяють замінити собою очищувач повітря та захистити людей від пилу, бактерій, мікробів, вірусів та алергенів. Також кондиціонери розрізняють за типом фреону, на основі якого вони працюють. До речі, кондиціонери, які працюють на основі фреонів, безпечних для озону, хоч і коштують дорожче, але є міцнішими і надійнішими. 

Загалом же розрізняють віконні кондиціонери, мобільні кондиціонери, кондиціонери зі сплітсистемами та мультисплітсистемами. Кожен з цих різновидів має свої переваги та недоліки. Приміром, віконні кондиціонери є найпростішими та найдешевшими, деякі з них «вміють» вентилювати приміщення. Їх цілком реально встановити самостійно. Проте вони мають високий рівень шуму, зменшують світлову площу вікна та вимагають переробки віконного прорізу (до того ж, вони не сумісні зі склопакетами). 

Мобільні кондиціонери можна не просто перевозити з кімнати у кімнату, а ще й, за необхідності, брати з собою (приміром, на дачу). Вони не потребують монтажу, тому це ідеальний варіант для кімнат, де не можна встановити стаціонарний кондиціонер. Але мобільні кондиціонери теж достатньо шумлять, займають багато місця на підлозі, потребують регулярного спорожнення внутрішнього резервуару для конденсату та обов’язково мають знаходитися біля вікна. 

Кондиціонери зі спліт-системами складаються з двох частин: зовнішній блок встановлюють ззовні приміщення, внутрішній блок – всередині. Це найпопулярніший різновид. Внутрішні блоки таких кондиціонерів бувають настінними, підлогово-стельовими, колонними і вбудованими у стелю – канальними і касетними. Спліт-системи мають порівняно низький рівень шуму, їх можна встановлювати у різних частинах приміщення, також можна обирати напрямок і силу повітря за допомогою дистанційного керування. Щодо недоліків, то інколи такі кондиціонери створюють протяги, вони не завжди підходять за дизайном до ексклюзивних приміщень та їхній зовнішній блок псує фасад будинку. 

Мультисплітсистеми – це потужні кондиціонери, які складаються з одного зовнішнього блоку і кількох внутрішніх. Вони можуть охолоджувати кілька приміщень одночасно, приміром, у котеджі, магазині чи офісі. 

Хороший кондиціонер дозволить Вам створити сприятливу атмосферу та допоможе продуктивно провести літо і отримати від нього задоволення.

Продажа и профессиональная установка кондиционеры Черкассы от компании «Дом комфорта»
Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *