Wi-Fi: Інтернет без дротів

Сьогодні на території України Wi-Fi не є "диковинкою", і присутній у багатьох кав’ярнях, ресторанах та інших місцях відпочинку, де може виникнути потреба терміново перевірити електронну пошту. Про те, що таке Wi-Fi і як його “приручити” та зробити “домашнім”, дізнаєтеся далі.

Крок перший. Знайомимося

Wi-Fi – це сучасна бездротова технологія (Wireless Fidelity) об’єднання комп’ютерів у мережу або підключення їх до Інтернету. Переваг у такого зв’язку багато, але основних два. Це мобільність і досить висока, в порівнянні з “дідівськими” модемними методами, швидкість, що забезпечує нормальне скачування файлів без “зависань” і “залипань”. Багато портативних пристроїв мають вбудований інтерфейс Wi-Fi. Зараз можна також купити різні типи Wi-Fi-адаптерів, які сумісні з будь-яким портативним комп’ютером.

Крок другий. Приручаємо

Якщо ви не хочете прокладати дроти по квартирі, вирішуйте насущну проблему бездротовим способом. У цьому вам допоможе Wi-Fi-роутер. Він не тільки зробить доступними у вашому будинку всі переваги провідної мережі, але і значно розширить можливості виходу в Інтернет! З Wi-Fi-роутером не проблема підключитися до віртуального простору з будь-якого місця в квартирі, причому переносити за собою з кімнати в кімнату модем і тягти дроти вже не доведеться.

Wі-Fі-роутер (іноді його називають маршрутизатором) – це пристрій, який дозволяє користуватися всесвітньою мережею без дротів і виходити при цьому в Інтернет практично з будь-якого місця вашого помешкання. Це диво має вигляд звичайного приймача: його дійсно зручно розмістити будь-де, і Wi-Fi стане таким же елементом побуту, як домашні капці чи зубна щітка. Ви будете практично “дихати” Інтернетом: швидкість домашнього Wi-Fi нітрохи не менша від тієї, що забезпечується провідним підключенням. Крім того, за допомогою Wi-Fi-роутера до мережі є сенс підключати відразу декілька комп'ютерів та інших пристроїв: ігрові приставки, принтери, тощо. І вам навіть не будуть потрібні додаткові налаштування!

Крок третій. Розпитуємо

Чи можна встановити вдома Wi-Fi-роутер, якщо вже є “дротовий” інтернет?

Звичайно, можна. Власне, ця послуга зацікавить саме тих, хто хотів би продовжити користуватися інтернетом вдома, але вже без дротів і з будь-якого місця у квартирі. До речі, ви легко і швидко можете налаштувати роутер самостійно, а при потребі – довірити це фахівцеві.

Дротів справді не буде?

Один буде – до електричного щитка, до дверей квартири.

А якщо комп'ютер не підтримує WI-FI?

Це не проблема. Потрібно лишень купити Wi-Fi-адаптер – компактний пристрій для організації бездротової Wi-Fi-мережі, що підключається через USB-порт.

Де придбати Wi-FI-роутер?

У будь-якому магазині чи супермаркеті, де продається комп’ютерна техніка, або в інтернет-магазині.

 




Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *