Якщо балкон, то гарний

Балкон уже давно перестав бути сховищем для непотрібних речей, які і викинути шкода, і зберігати в квартирі — зась. Сьогодні мешканці картир прагнуть використати балкон для розширення квартири, зробити його особливим місцем для відпочинку.

Щоб було тепленько
При правильному підході балкон чи лоджію можна перетворити на затишне місце для відпочинку. А при правильному утеплення і якісній обробці навіть взимку температура на ньому практично не буде відрізнятися від кімнатної. І для цього зовсім не обов'язково здійснювати перепланування і руйнувати стіни. Звісно, необхідне якісне утеплення і обробка, як всередині, так і зовні.

Внутрішнє та зовнішнє утеплення стін. Найчастіше для збереження тепла на балконах і лоджіях використовують пінопласт, мінеральну вату або спінений поліетилен. Найпростішим, але й найменш ефективним, є утеплення пінопластом або матеріалами з нього зробленими. Це найдешевший спосіб, що дозволяє швидко і без клопоту утеплити внутрішню сторону стіни, що виходить на вулицю. На жаль, цей матеріал недовговічний і через кілька років його доведеться замінювати. Більш довговічним і надійним матеріалом є мінеральна вата, яка дуже добре зберігає тепло. Багато хто, утепливши балкон зсередини, забуває про зовнішню сторону. І дарма. Адже це не тільки красивий зовнішній вигляд. Таке утеплення дозволяє уникнути появи конденсату на самому балконі.

Вікно. Крім утеплення стін балкону, важливим є також вибір вікна. Не економте на вікнах, беріть як мінімум трикамерні склопакети та якісний профіль. Інакше користі від всієї вашої роботи по утепленню буде небагато.

Опаленння. Якщо ви хочете перетворити балкон у додаткову невелику кімнату, подумайте про його опалення. Батареї центрального опалення не можна виводити категорично, а отже вам доведеться або робити теплу підлогу, або використовувати обігрівач.

Щоб було гарненько
В якості декоративного оздоблення балконів і лоджій можна скористатися пластиковою або дерев’яною вагонкою. Також гарним варіантом є пластикові панелі. Вони краще зберігають тепло і мають дуже велику гаму кольорів. При ремонті балкону також не забудьте ретельно загерметизувати всі щілини, утеплити підлогу і стелю. Обробка лоджій і балконів за допомогою пластикової вагонки дасть вам широке поле для дизайнерських рішень. Це найдешевший варіант обробки. Напрямок вагонки може бути вибрано як вертикальний, так і горизонтальний. При цьому тільки зміниться напрямок кріплення каркасів для панелей. Вас чекає простота і швидкість монтажу, простота догляду, довгий термін служби, збереження яскравості покриття не зважаючи на дію сонячних променів, велика кольорова гама пропонованої продукції. До мінусів можна віднести велику кількість стиків. Також деякі види пластику на сонце починають видавати неприємний запах. Обробка лоджій і балконів стіновими панелями з ПВХ має такі ж плюси і мінуси, як і обробка пластиковою вагонкою. Єдиною відмінністю є те, що за рахунок свого розміру панель дає меншу кількість стиків і вимагає ще менше витрат на монтаж. Обробка дерев’яною вагонкою здійснюється так само просто, як і пластиковою. Відмінністю при монтажі є сувора вертикальна спрямованість дерев’яної вагонки на відміну від пластикової. До абсолютних плюсів дерев’яної вагонки можна віднести її екологічність. Також вона при відповідному догляді не вигорає на сонці. Мінусом такої обробки є ціна, а також клопоти із доглядом у майбутньому.
Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *