Ремонтні роботи влітку

Влітку та восени собливий акцент робиться на зовнішні ремонтні роботи. Ми вирішили нагадати як можна  закінчити всі справи, пов'язані з ремонтом зовні, щоб потім, при настанні холодів, зі спокійною душею податися робити ремонт всередині помешкання.

Захист дерев'яних та металічних конструкцій

Справді, дерев'яні та металічні конструкції нині потребують особливої уваги. Лишати їх непофарбованими аж до весни — небезпечно. Адже через вологу і постійну сирість дерево, наприклад, може почорніти, а то й почати псуватися. І не забудьте перед тим, як фарбувати, використати спеціальні засоби захисту, якими покривають те ж дерево перед нанесенням фарби.

 

Фасади

Тут в хід йдуть різні системи і методи утеплення, а також різноманіття теплоізоляційних матеріалів. Зокрема, найбільшого поширення набула система “штукатурного” типу. Вона складається з трьох основних шарів, що виконують кожен свою функцію:
 

Теплоізоляційний шар – плити з теплоізоляційного матеріалу (пенополістерол) з низьким коефіцієнтом теплопровідності, що забезпечують утеплення захисної конструкції.

Армований шар – “клейовий” розчин із склосіткою. Цей шар зазвичай несе основне навантаження і є визначальний в довговічності системи.

Декоративний шар – декоративна штукатурка, при необхідності забарвлена фасадними фарбами. Цей шар захищає систему утеплення від шкідливих атмосферних явищ, а також додає фасаду нового архітектурного виду.

До речі, осінь — найкращий час для цих робіт. Якщо влітку через надмірну спеку фасади можуть тріскатися, то похмурі і ледь прохолодні осінні дні — саме те, що потрібно, аби ефективно утеплити фасади і не мати потім з ними проблем.

 

Щоб зі стелі не капало

Ще є нагода подбати про дахи, якщо досі до цього руки не доходили. Обов'язково варто запросити спеціаліста, який полатає вашу покрівлю і будете певні, що восени та взимку зі стелі нічого не капатиме. Щодо матеріалу, то це може бути старий-добрий шифер, або ж черепиця чи мідь. Якщо ж у вас м'яка покрівля, то тут варто не “латати” її шматками матеріалу, а зробити капітальний ремонт — тобто, зняти всю стару покрівлю, вирівняти стяжку, поґрунтувати її і покласти два шари покрівельного матеріалу.
Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *