Готуємось до школи разом

Якщо вашій дитині вже виповнилось 3 роки, ви неодмінно починаєте думати, як підготувати її до школи. Адже вимоги до знань дітей у навчальних закладах постійно зростають. Практика засвідчує, що мінімум труднощів мають ті учні, які ще до школи мали високий рівень розвитку. Цього рівня можна досягти за допомогою різноманітних дошкільних курсів нашого міста.

 

            Правильно побудовані заняття зроблять навчання захоплюючим, розвинуть у дитини фантазію, відкриють в ній дар уяви, вона почне мислити та творити. Але найголовніше — це привити цікавість до знань, активізувати допитливий дитячий розум.

            Навчання обов'язково має проходити в цікавій ігровій формі. Регулярні заняття допоможуть поліпшити увагу, дрібну моторику та координацію рухів вашого малюка, розвинути мовлення, графічні навички та уміння переконливо викладати свої думки.

            Безперечно, дитину потрібно вчити читати й рахувати. Та не менш важливо розвивати її вміння логічно мислити, пізнавати світ, порівнювати, робити висновки, узагальнювати і конкретизувати уявлення та поняття, бо тільки розвинене мислення допоможе дитині отримати знання у школі.

            4-5 років — ідеальний вік, щоб успішно оволодіти англійською мовою. Цікаві заняття у формі гри пробуджують інтерес до вивчення іноземної мови. Але ви маєте поцікавитись, подивитись, як проходять ці заняття, як побудована програма, як веде заняття педагог.

            Добре, якщо дитина почне з раннього віку виконувати творчі завдання, займатися танцями та співами. Адже кожна дитина за своєю природою — творець. Але її творчі можливості перебувають здебільшого у прихованому стані. Саме на гарних курсах підготовки до школи, де створюються умови, які спонукають дитину до занять мистецтвом, можна розбудити ці здібності. Малювання, ліплення, аплікація мають бути обов'язковими в дошкільному вихованні дитини. І неважливо, що в майбутньому не кожна дитина стане художником чи танцюристом, головне, щоб заняття допомогли сформувати творчу особистість, навчили вільно і сміливо мислити, любити і розуміти мистецтво. Саме вони  допоможуть малюку доторкнутися до прекрасного, навчити його помічати красу навколо себе і творити цю красу.

            На курсах підготовки до школи має бути спеціально підготовлене середовище, де панують певні принципи спілкування з малюком, повага до його особистості. Кожне заняття має тривати не більш ніж 25 хвилин. Не варто навантажувати дитину частими змінами різноманітних курсів. Краще відразу підберіть саме те середовище і ту атмосферу, яка підходить вашому малюку. І якщо він не відвідує дитячий садок, то саме на підготовчих курсах дитина отримає навички спілкування в колективі.

            І найголовніше! Обов'язково переконайтесь, що ваша дитина працюватиме з гарним педагогом. Адже саме ця людина поведе її по стежці знань. Переконайтесь, що саме ця людина не тільки хороший професіонал, але має певні людські цінності та якості. Для дитини також важливі і тембр голосу, і міміка, і жести.

            Важливо пам'ятати, що головне у розвитку дошкільнят — це всебічний розвиток, , збереження її психічного та духовного здоров'я, зацікавленість дітей та їх бажання навчатись та відвідувати заняття. Навчаючи через гру, гарний педагог допоможе вашому малюку розкрити свої здібності, повірити в себе і впевнено крокувати по стежці знань.

            Мудрості й терпіння Вам, шановні дорослі, а малюкам — успіхів і радості у навчанні!

 
Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *